Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kell félni a műtéti altatástól?

Kell félni a műtéti altatástól?

Figyelt kérdés
Szóval... Tele van a petefészkem csokicisztákkal, amiket jó eséllyel műteni kell... Rettenetesen félek, hogy valami para lesz műtét közben, mi lesz, ha nem ébredek fel, vagy pont, ha felébredek közben, vagy akármi más gebasz történik, pl a szívemmel, vagy akármi... Akit altattak már, mesélje el nekem "milyen volt". köszi
2011. nov. 19. 18:43
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Én nem ítélkezek az abortusz miatt! Utolsóelőtti,engem pont ezért ítéltek el sokan,mert nem szülnék 2 hónapos kapcsolatra felelőtlenül! De az altatás tényleg rossz,bár ha választani kell inkább a vénásat választanám,mert a gázosról sok rosszat hallottam!
2011. nov. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Vénás volt. Asszem... Nem kaptam semmi gázt.
2011. nov. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
hát nemigen nyugtattatok meg :D nem pesten lesz a műtét amúgy.
2011. nov. 29. 22:29
 24/27 anonim ***** válasza:
Kérdező! Átesel rajta és lehet,h nálad semmi rosszullét nem lesz! Ez,nekem az aneszteziológus azt mondta,egyéntől függ.Valaki érzékeny a vénás altatóban lévő bizonyos anyagra,valaki a gázosra sem.Egyébként mindkét a vénás altatóban van egy direkt a hányást meggátoló anyag,hogy a műtét közben se és utána se hányj! Ne félj,mert nem lesz baj!
2011. nov. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Műtét utan fér óràval màr lent cigiztem a kórhàz elott..kicsit szedultem még mintha mondjuk megittam volna 4-5sőrt..nem kell parazni..meg amúgy is felesleges..ha paràzol ha nem igy is ugy is elalszol az ellen tenni ugy sem tudsz semmit..engedd el magad aztàn jolvan.
2015. aug. 13. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Mai orvostudományban már nagyon minimális a kockázata az altatásnak, régen még más volt a helyzet más szerekkel is altattak.. manapság már inkább csak a mellékbetegségek a kockázati tényezők .. magas vérnyomás vagy cukorbetegség stb: de ott is nagyon ritka.. olyan odafigyeléssel nézik az ember életfunkcióit mint máshol soha.. a legnagyobb biztonságban a műtőben vagy.. persze mindenkibe van félsz akit még nem altattak el , hogy jaj nem fogok felébredni többé .. de ez hülyeség.. akit műtenek altatásban nem sokat érzékel.. neki annyi a műtét amennyit számol.. kb 5 másodpercet érzékel és már keltegetik..jó reggelt:-)
2017. febr. 1. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Úgy tudom ha csak lehet inkább gerincbe adott injekcióval erzéstelenítenek, ha csak lehet. Ez a fém be kivételekre igaz inkább törés esetén.
2022. jan. 17. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!