Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tényleg elveszik az abortuszra...

Tényleg elveszik az abortuszra szánt pénzt a rászorulóktól?

Figyelt kérdés
2011. dec. 2. 19:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ezt hogy érted? Ki veszi el kitől?????
2011. dec. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A tévébe mondták valami párt tervezi 2012 re.
2011. dec. 2. 19:16
 3/12 anonim ***** válasza:
97%

Igen, bárkitől. Ezeknek nem számít, hogy részeg öregember kezelése, abortuszra váró gondatlan kismama, dohányos tüdőrákos, más önkárosító személy, bizony el fogják venni. Van kotton. Vagy ne dugjon. De ne én fizessem. Egyiket sem.

De ha egészség romlás, veszélyben lévés miatt kell megszakítani, aztat nem akarják elvenni. Csak aki felelőtlenül hetyeg, azt már ne én fizessem...

2011. dec. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Elég érdekes lenne... Remélem nem szavazzák meg.
2011. dec. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

ma 19:18


Mert az állami gondozottakat nem a te pénzedből nevelik 18 éven keresztül?

Aki nem akar gyereket nem fogja visszatartani az, hogy nem tudja elvetetni. Valahova akkor is lepasszolja.

2011. dec. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ja értem,ezt nem hallottam.Azzal a feltétellel még egyet is értenék vele, hogy nem az abortuszt kellene támogatni, hanem a védekezést!
2011. dec. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
3%

Hogy van az, kérem szépen, hogy a szülésre van létszámkorlát, az abortuszra meg nincs? És hogy évekig mindenhonnan elvettek pénzt az egészségügybvől, csak az abortusztól nem?

Inkább fizetnék az állami gondozottakért, mint az abortuszért, mert az utóbbitól nem leszünk többen.

2011. dec. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Megint mennek neki mindennek ész nélkül, csak le tudjanak faragni egy keveset a "kiadásokból".



Akinek lenne pénze felnevelni egy gyereket, annak elvetetni is lesz pénze, ha már egyszer nem akarja.


Akinek meg kotonra se lesz pénze, az most szül egy gyereket, aztán még egyet, meg még egyet, és még több dologtalan embert kell eltartani az országban.


Kár, hogy munkahelyeket nem szülnek mellé.

2011. dec. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem leszünk többen. Hát igen, nem lesz több munkanélküli akiknek fizetni kell a segélyt...

Kicsit korlátozott a gondolatmeneted...

2011. dec. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha ingyen adnának normális kotonokat akkor én is támogatnám addig nem! Főleg, hogy hallottam olyan esetről, hogy kiszakadt a gumi, vett be a lány 72 órásat és akkor is megmaradt a baba. Na attól is elvenné az aki elvenné? És ha megtartaná és a kukába dobja meg elássa vagy beadja állami gondozásba az nem baj? Ezt a döntést el kell vetetni!

Amúgy sincs ingyen az abortusz nagyon sokaknak, ha pl.: van lakása meg ilyenek. Mert az állam szerint ha már van lakása akkor már pénze is van... No comment!

23/N

2011. dec. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!