Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Társkeresőn barátnőm megismerk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn barátnőm megismerkedett egy pasassal. Később kiderült, a pasas párhuzamosan több nővel tart fenn kapcsolatot, egyiktől gyereke született, másikat elküldte abortuszra, stb.! Családcentrikus lesz-e valaha? 40 éven túl van.

Figyelt kérdés
A pasas modora több mint felháborító,ahogy kommunikál,viselkedik az emberekkel,nemcsak a nőivel.Ugyanakkor értelmiségi.Hogy lehet ilyen"degenerált"ez a férfi?!
2009. jún. 25. 08:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
a kérdésben nagy valószínűséggel benne van a válasz is :)
2009. jún. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Sürgősen meg kell válni tőle.
2009. jún. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
Nem is értem miért tetted fel ezt a kérdést :)
2009. jún. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
15%
Ne szólj bele az életébe!ö tudja mit csinál,felnött ember.
2009. jún. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
Ez egy szélhámos hagyd ott
2009. jún. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha 40 éves korára nem nőtt be a feje lágya úgy, hogy már "gyereket is csinált" nem is fog. Az ilyen komolytalan marad, én is találkoztam ilyennel a neten, csak hamar felismertem. Jobban tenné a barátnőd, ha mielőbb megszabadulna tőle, mielőtt őt is teherbe ejti, vagy lehúzza anyagilag.
2009. jún. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%
A barátnőd élete, nem a tiéd. Ha beszólsz neki a pasi miatt akkor csak megutál és még jobban vonzódni fogsz hozzá.Esetleg nagyon finoman utalhatsz rá, hogy ebből a pasiból sosem lesz nyugis családapa :)
2009. jún. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
8:56-os! Nem értek veled egyet! Egy barát arra való, hogy figyelmeztessen, ha látja, hogy hülyeséget csinálok. Lehet, hogy a lány nem lát a rózsaszín ködtől, és jó volna, ha valaki helyre tenné az agyát. Nem leüvölteni kell a fejét, hanem szépen rávezetni, hogy lássa, hogy nem tiszta a muksó. Ha tényleg jó barátod, nem hinném, hogy ettől megútálna, max nem fogadja el a Te nézeteid. A későbbiekben viszont tuti hálás lesz azért, hogy figyelmeztetted. Én tuti nem nézném jó szemmel, és igenis szólnék a barátnőmnek, hogy nem oké a pasi, vigyázzon vele.
2009. jún. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ezt komolyan kérdezed, hogy családcentrikus lesz-e valaha? Sose lesz az, de szerintem ezt Te is, és a barátnőd is pontosan tudja.
2009. jún. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sajnos vannak ilyen gerinctelenek.Nagyon sajnálom a barátnődet.Én is összejöttem egy ilyennel a társkeresőn.Gyereket,családot terveztünk,de becsapott és csak kihasznált,játszott velem.Egy nővel buktattuk le,aki terhes lett tőle,de kitudja még mennyi nővel csinálta ezt.
2009. jún. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!