Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért lilul-feketedik a...

Miért lilul-feketedik a lábujjam a gipszben?

Figyelt kérdés
Múlt héten félreléptem, és a külső talpél csontját eltörtem. Nem volt bedagadva, nem kékült el, "csak" eltört. Kaptam fekvőgipszet, amit sajnos elég nehéz rendeltetés szerűen használni, tekintve, hogy másfél éves fiammal egyedül vagyok itthon és hát, sokat kell utána rohangálni. Viszont, észrevettem, hogy előrször a lábfejem, aztán most már az ujjaim kezdenek elfeketedni. Ez a nem-pihenés miatt van, vagy inkább menjek vissza dokihoz?
2012. febr. 13. 14:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy nincs komolyabb bajod! Jobbulást!


És letolást nem kaptál amiért mászkálsz a fekvőgipszben, meg amiért önhatalmúlag leszedted? :)

2012. febr. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm:-)Hát, a letolást csak azért úsztam meg, mert fiam is velem jött (Sátánka becenévre hallgat, másfél éves), és negyed óra alatt belátták a dokik is,hogy nem egyszerű eset...Mankósbottal ütehetem a nyomát,ha fél lábon ugrálnék utána:-) Viszont megígértették velem,hogy mikor alszik akkor nekem is kötelező vízszintbe helyezkednem..Nem tudom meddig tudom tartani, ilyenkor szoktam takarítani..Sebaj, egyszer úgyis rendbejön a virgácsom, aztán kergethetem Sátánkát!:-)

Köszi mégegyszer a válaszokat, és az érdeklődést, szép napot, "kéz és lábtörést":-)!

2012. febr. 14. 13:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!