Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ez Lyme-kór szerintetek? Kép...

Ez Lyme-kór szerintetek? Kép lent!

Figyelt kérdés

[link]


Két napja (Hétfőn) két kullancsot találtam a combomon. A csípés és az eltávolítás közt kb 4 óra telt el. Kiszedés után még éltek, aztán öngyújtóval megégettem őket:( A helyükön azonban piros folt van. Az egyik kicsit megduzzadt. Szerintem ez nem a tipikus kokárda folt, orvoshoz pedig most nincs időm elmenni.



2012. máj. 23. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez még messziről sem hasonlít rá: [link]
2012. máj. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Figyeld a foltot. Én összeszedtem egyszer egy ilyen kullancsot, az volt a szerencsém, hogy anyukám gyanakodott és bejelölte a csípést. Ha jól emlékszem, majdnem egy hét volt, mire a kokárda kialakult. Akkor viszont már rohanni kellett a dokihoz.

Szóval szerintem egyelőre figyeld, de közben készülj fel, hogy lehet, majd azonnal kell szabi. Inkább most egy nap, mint utána több évtized rokkantság :)

2012. máj. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nincs időd orvoshoz menni? azért az egészség fontosabb.

és most itt kapsz majd válaszokat mit vársz, hogy majd fel is írnak receptet

2012. máj. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha pénteken is ott lesz a folt, elmegyek. Addig úgy sincs nagyon értelme, nem hiszem, hogy ebből bármit is megállapíthatnának.
2012. máj. 23. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!