Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Betegségem köz depresszió. Az...

Zsolt44 kérdése:

Betegségem köz depresszió. Az E. B 32%-ot állapított meg. Fellebbezni akarok. Epilepsziás rosszullétem, szorongásom is van. A fellebbezésbe mire lehet hivatkozni? 23 éves vagyok, a betegség miatt még nem dolgoztam. Kérem aki tud, segítsen válaszával!

Figyelt kérdés

2012. jún. 3. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:
A "köz" depresszió azt jelenti, hogy közepes depresszió? Elég alacsony munkaképesség csökkenést állapítottak meg. Egyrészt azért, mert ilyen lett a világ Magyarországon, másrészt talán közrejátszik az is, hogy az epilepszát megfelelő gyógyszerekkel tünetmentessé lehet tenni és vissza lehet térni a munka világába. Napóleon is epilepsziás volt, de a nagyságát senki nem vonja kétségbe.
2012. jún. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Értelek! A fellebbezésben elő kell adnod minden tünetet és annak minden következményét. Pld. azt, hogy mennyiben korlátoznak ezek a tünetek az életed során. Azt írd le, mit érzel, mitől félsz, mennyire gyengülsz el. Képes lennél-e ebben az állapotban dolgozni, társadalmi életet élni, családot alpítani. /utóbbi hármat valószínü nem!/

Meg kellene győzni őket, hogy valóban nagyon beteg vagy. Hivatkozz arra is, hogy eddig éppen a betegséged miatt nem tudtál dolgozni, most is képtelennek érzed magad erre. A háziorvosod is segíthet a fellebbezésben.

2012. jún. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

micsoda? depire van leszázalékolás? vagy mi ez? és mi az, hogy kevés a 32%? tehát, ha valaki depis, akkor hagyjuk otthon?:D nem értem.. járj terápiákra, menj pszichiátriára, bánom is én.. nővérem még a paranoid skizofréniából is kijött úgy, hogy teljes életet él, igaz szedi a gyógyszereit.


keress az életedben jó pontokat, járj iskolába, képezd magad, tanulj, keress barátok, 23 évesen még nem kéne temetni magad. ebből a fajta mentális betegségből van kiút.


vagy azért akarsz fellebbezni, hogy egyáltalán ne légy leszázalékolva? mert akkor oké.


nővérem is tiltakozott ellene, pedig ott aztán zárt osztály volt hetekig, meg csoszogásig szedálás. de 30 évesen ne legyen már leszázalékolva..

2012. jún. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ó, igen, persze, győzzük meg a bizottságot a nyomorunkról, véletlenül se azzal foglalkozzunk inkább, hogy hogyan kéne felépülni, vagy összekaparni magunkat. addig járj orvoshoz, amíg nem sikerül teljesen felépülnöd. azt persze akarni is kell.
2012. jún. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!