Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Aki járt már a traumatológián...

Aki járt már a traumatológián válaszolna pár kérdésemre?

Figyelt kérdés
A bal hüvelykujjamon egy vadhús nőtt és a bőrgyógyászom írt beutalót a traumatológiára, mert ezt ki kell metszeni.Kaptam is időpontot, de még soha nem voltam a balesetin, ezért nem tudom ott hogy működnek a dolgok.Szóval, ha időpontra megyek, akkor a hangos bemondóba mondják majd a nevem és azt is,hogy hányas rendelőbe kell mennem?Ha ezeket megkérdezem a kartonozóba, akkor ott megmondják?Egy kis műtétről lenne szó, ezért ezt azonnal megcsinálják, vagy külön adnak műtétre időpontot?Köszönöm előre is a válaszokat! :)
2012. jún. 25. 11:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindenhol másképp működik a behívás. Van ahol hangos bemondón hívják a beteget, van ahol az asszisztensnőnek kell beadni a beutalót, és ő hív be, van ahol a kartonozóba kell bemutatni a beutalót, és karton szerint hívnak be. Nagy valószínűség szerint első alkalommal csak időpontot fogsz kapni.
2012. jún. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát úgy lesz, hogy a kartonozóba beadom a beutalót és ő majd beviszi a doktornőnek.Akkor majd az asszisztensnő fog kiszólni, hogy menjek be? Amúgy azt mondta a bőrgyógyász, hogy attól függ a műtét, hogy mennyien lesznek nála.Remélem nem lesznek sokan, és aznap megcsinálja.
2012. jún. 25. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!