Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Baranya megyében van alkohol...

Baranya megyében van alkohol elvonó intézmény?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok és alkoholista mindennap berúgok ebben látom az örömöm. Vodka meg sör, ha kevesebb a pénzem akkor tabis bor. Amikor nem iszok akkor meg hiányzik és muszáj innom. Alkohol az betegség! Tudom nem csinálom jól de nehéz. Épp másnapos vagyok de voltam boltba már és vettem pár vodkát felest meg sört! Segítsetek! Normális nő nem foglalkozik egy iszákossal és jogos bár nem vagyok agressziv de akkor is! :(
2012. szept. 3. 14:06
 1/8 A kérdező kommentje:
Nem nő miatt akarok hanem magam miatt! Mindennap inni és berugni nem kéne és évek óta ez van!
2012. szept. 3. 14:12
 2/8 anonim ***** válasza:
[link] Szerintem próbáld meg itt. Talán ők tudnak segíteni. Sajnállak nagyon, de tényleg muszáj lesz kezdened magaddal valamit. 24 évesen...olyan fiatal vagy még. Velem egykorú. Kitartást és sok sikert kívánok. És az már egy jó pont hogy felismerted hogy beteg vagy és segítség kell! 24/L
2012. szept. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
elsőnek: hülye állat:)
2012. szept. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
24 éves lánynak köszönöm és jól esett nagyon! Nem érzem jól magam! Nem tudok ellenállni sajnos. Tudom gyenge és szánalmas vagyok de ez van!
2012. szept. 3. 14:20
 5/8 anonim ***** válasza:
Gyenge? Ugyan már! Akkor lennél gyenge és szánalmas ha nem kértél volna segítséget és továbbra is a poharazgatás mellett döntöttél volna. Most már csak rajtad múlik minden, a lehetőség adott, most már csak élni kell vele. Ahogy olvastam van csoportfoglalkozás is, szerintem az lenne neked a legjobb. De te döntöd el mit akarsz, az a lényeg hogy ne add fel! :) (harmadik voltam) :)
2012. szept. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
vagyis második :D
2012. szept. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Magamtól nem fog menni rájöttem! Mert mint írtam már voltam boltba vettem italt! Kezdem észre venni azt, hogy a haverok kevésbé keresnek mert ugye mindig be vagyok nyomva! Amúgy te pécsi vagy?
2012. szept. 3. 14:29
 8/8 A kérdező kommentje:
Be kell költözni? Mert nem olvasok olyat, hogy igen!
2012. szept. 3. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!