Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Anya szerint nem kéne ennyit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anya szerint nem kéne ennyit innom, mert a részeges fiúk nem kellenek senkinek. Ez igaz?

Figyelt kérdés
Haverokkal rendszeresen eljárunk bulizni, minden héten van valami. Szoktunk alkoholt is inni, de nem azért hogy menők legyünk vagy ilyesmi, hanem mert jól esik. Tavaly kezdtem el inni, előtte megszállott anti-alkoholista voltam és nem ittam, még sört sem bulikban. A faluban amúgy is mindenki ilyen alkesz, és mindenki szeret berúgni. Persze én még így is próbálom mérsékelni a dolgokat és nem totálra vágni magam, de néha többet fogyasztok a kelleténél, ami másnak talán még nem is lenne annyira sok, mivel hamar beüt a pia. Ezen a nyáron még nem volt olyan hét, hogy ne ittam volna valamelyik héten alkoholt. Olyan is volt hogy zsinórba három nap ittam valamit, persze nem sokat, csak egy kis jägert esetleg, másik nap egy pohár bort, szóval csak hétvégén szoktam annyit inni hogy berúgok. Anya mondja hogy nem kéne, meg azt mondogatta hogy így egy lánynak sem fogok kelleni. Igaz ez? :O 16/F

2012. aug. 5. 16:16
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
37%
16 évesen? 30 éves korodba meg majd májat fosol...
2012. aug. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Nyilván. :D
2012. aug. 5. 16:21
 3/24 anonim ***** válasza:
75%
anyudnak igaza van... nem csak az visszataszító amikor egy fiú részeg, hanem az is ha alkoholista... mivel még csak 16 vagy - de csak úgy mint a társaid 16 évesen már ennyire űzöd a piálást jó esélyed van rá hogy 20-on éves korodra alkoholista legyél, arról nem is beszélve hogy az egészségedet is károsítod vele (májad, veséd, agyad-szürkeállományt)
2012. aug. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
hát engem buliban csókolt már meg részeg fiú és nem volt egy leányálom. és csak annyi volt a bajom, hogy segg részeg volt a srác.
2012. aug. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
53%

bulizós vagy, ennyi. hidd el, némelyik csaj durvábban csinálja.

és a májadnak se lesz komoly baja ennyitől. hisz nem minden nap vagy p.csa részeg, hanem hetente egyszer, akk se annyira (ahogy írtad). ennyi idős koromban kezdtem el én is inni, és tök ugyan így csináltam azon a nyáron mint te. volt h heti többször is berúgtunk, próbálgattam a határaimat. aztán egyszercsak rájöttem magamtól h mi értelme van ha annyira részeg vagyok. és akk szépen leálltam erről. most is járok bulizni, és ugyan úgy iszok alkoholt de tudom már a határaimat. m

2012. aug. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
szerintem még fiatal vagy hozzá
2012. aug. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
egy lánynak még csak kelleni fogsz, de szerveidet teszed tönkre. nem szeretnék veled májat cserélni 10 év múlva.
2012. aug. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
39%

Jól mondja anyukád!Az alkoholista idi*ta kis tinik egy csajnak sem jönnek be!Bulizni lehet úgy is,hogy nem iszod le magad minden héten!

Amúgy meg megsúgom ha az én fiam lennél,pár anyai pofontól az Isten se mentett volna meg!

20 éves korodra alkoholista akarsz lenni?

2012. aug. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Szerintem is megérdemelnék egy két pofont, egyszer már lecsesztem anyáékat hogy miért nem nevelnek meg, mert nem akarok alkoholista lenni. :P
2012. aug. 5. 16:28
 10/24 jin ***** válasza:
44%
Én is igy vagyok ezzel,de minden hétvégén megdugok egy csajt,anyád pedig hülyeségeket beszél .
2012. aug. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!