Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Már 2 honapja? (folyt lent)

Már 2 honapja? (folyt lent)

Figyelt kérdés
Rosszul vagyok anyámék nem engednek el orvoshoz mert iskola mit csináljak?
2012. szept. 3. 21:43
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Igen:) de iskolaorvos nincs ott csak néha amikor gondol egyett :( de háziorvosoz kéne de hogy?
2012. szept. 3. 22:51
 22/30 anonim ***** válasza:
Ha Te tényleg két hónapja hányingerrel, hasfájással és mellkasi nyomással kínlódsz, akkor a szüleid elvittek volna rég dokihoz!!!!!!!!!!!!!! Egyébként ez lehet a GOR tünete (Gastro Oesofagus Reflux), ami annyit jelent, hogy sok a savad, visszaáramlik a nyelőcsőbe, azt marván nyomást érzel a mellkasod tájékán. A sok sav marja a gyomrodat, ami hányingert okoz. A gyomrodból túlhaladó sav pedig piszkálja a bélrendszert = hasfájás.
2012. szept. 4. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Minden háziorvos rendel legalább heti 1 nap délután 5-6-7 óráig. Gondolom nem este 7-ig vagy suliban minden nap. Megnézed mikor rendel délután és elmész hozzá a panaszoddal! Nem a kifogásokat kell keresni! Ennyire egyszerű a dolog!
2012. szept. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
hogy vagy? voltál orvosnál?
2012. szept. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Nem voltam mert iskolaorvos nyaral
2012. szept. 4. 20:39
 26/30 anonim ***** válasza:
Iskolaorvos szeptemberben nyaral????? Ez fura!! A tanárok sem mehetnek iskolaidőben nyaralni, arra ott volt nekik a nyár!!
2012. szept. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
Az ajtóra ki volt írva hogy nyaralás miatt szabadságon vagyok! és a neve
2012. szept. 4. 21:51
 28/30 anonim ***** válasza:
A jó ég áldjon meg, akkor menj el a gyerekorvosodhoz!!! Ha tényleg ennyire rosszul vagy, nem itt írogatnál, hanem cselekednél. Ha valóban igaz amit írsz, akkor elég felelőtlenek a szüleid, amiért nem veszik komolyan a tüneteidet és nem visznek dokihoz!!
2012. szept. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
Valoban rosszul vagyok ma is roszul voltam :( már megszoktam hogy szédülök
2012. szept. 4. 22:00
 30/30 anonim ***** válasza:
Hasfájás, hányinger és mellkasi nyomás.....szédülésről eddig szó sem volt. Ez egy újabb tünet? Lehet, hogy sokat ülsz a monitor előtt!
2012. szept. 5. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!