Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottam a barátommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a barátommal, mert több mint egy hónapja nem takálkoztunk (mindig volt neki valami, gyakran a haverokkal, meg alig beszéltünk, csak msnen). (folyt. Lejjebb)?

Figyelt kérdés
Most meg hiányzik, újrakezdeném. Van egy másik srác aki meg járni akarna velem, de nekem a régi kell. Mit csináljak? 16L
2011. aug. 30. 13:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


A régit felejtsd el. Ha nem tudott időt szakítani rád, akkor már nem érdekled. Jól tetted, hogy szakítottál. Próbálkozz meg nyugodtan a másikkal.

2011. aug. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Már többször hívott a "másik" hogy menjünk ide-oda. Amikor hív, még belegondolok hogy jó lenne. De aznap amikor találkoznánk, teljesen elmegy a kedvem, és abban reménykedem hogy jelentkezik a régi. Tudom hogy ez kib.ás a másikkal szemben, de most is úgy érzem, hogy nemérdekel ha nem jön vele össze :/ Pedig vagy 2 évig fülig szerelmes voltam belé. Hülye vagyok -.-
2011. aug. 30. 13:59
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted, hogy szakítottál, de a másiknak mondd el, hogy időre van szükséged, amíg kihevered az előzőt. Szerintem hülyeség egyből beleugrani egy másik kapcsolatba, mert akkor csak cseberből vederbe effektus lesz. Hagyj időt magadnak:)
2011. aug. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszi :) . És ha mégis az én hibám volt? Elég flegmán szakítottam vele :/ Szerintetek még van esély?
2011. aug. 30. 14:13
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Személyes tapasztalatból mondom, hogy nem érdemes újra megpróbálni, mondjuk egy bocsánatkérés nem rossz, főleg, hogy flegmán szakítottál, de ha újra összejönnétek, már nem lenne (még annyira sem) meg ugyanaz a jó érzés, vagy időszakosan. Esély, az megvan, persze, főleg, ha szeretitek még egymást, de én óva intenélek ettől, nálunk pl csak egyre rosszabb lett minden, de sokaknál hallom ugyanezt:(((
2011. aug. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Ismerős a helyzet.. csak annyiban más, hogy az én volt barátom /akkor még jártunk/ állandóan haverokkal volt, és amikor ráírt hívott, de nekem meg akkor nem volt jó.. (de ő volt állandóan a haverokkal -.-) Na a lényeg, hogy szakított velem. OK .. még aznap este visszakönyörögte magát.. én bolond meg visszafogadtam. Ígért fűt-fát .. minden ugyan olyan volt mint anno. Az első 3 nap jó volt.... találkoztunk, velem volt.. utána megint haverok, haverok, haverok. de megállás nélkül. Msn-en sem volt fent...

Megbántam, és szakítottam vele

Tehát! NE menj vissza hozzá, mert sokkal rosszabb lesz ha megint csalódnod kell. :)

2011. aug. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha már szakítottatok,akkor minek akarsz még egyszer összejönni vele? Miből gondolod,hogy meg fog változni? Ha akkor zavart,hogy így viselkedik veled,meg kellett volna beszélni a dolgokat vele.Szerintem ő nem is szeretett téged,ha a barátai fontosabbak voltak neki,nálad.
2011. aug. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
igazatok van. csak akkor is hiányzik, még szeretem :(
2011. aug. 30. 16:06
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez tény, nekem is régen iszonyatosan hiányzott a barátom és szerettem, de hidd el, el fog múlni a fájdalom, ezért mondom, hogy hagyj magadnak időd, ne kapkodj el semmit, inkább heverd ki és utána jöhet majd más:) Van valami, amit szeretsz csinálni? pl bringázás? nekem iszonyat sokat jelentett, ha rossz kedvem volt, mert mire hazaértem, tisztára tudtam tenni a dolgokat a fejemben, ráadásul le is fárasztott:)
2011. aug. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönök minden kommentet, talán sikerül egyenesbe hozni mindent :)
2011. aug. 31. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!