Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyucik! 3 hós Milán babámnak...

Anyucik! 3 hós Milán babámnak lassan 1 hónapja ömlik a nyálva,? ökle folyton a szájában, nagyon nyűgös evésnél, alvásnál, ez eddig nem így ment. Folyt lenn

Figyelt kérdés
Ha nagy nehezen sikerül is elaltatnom,10 perc vagy még előbb fájdalmasan sírva felébred. Hője normális. Lehetséges lenne, hogy elindult a fogzás? Természetesen mindent próbál rágni de ez életkori sajátosság is. Nálatok hogy volt?
2012. júl. 1. 07:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, elképzelhető, hogy a foga. Tényleg életkori sajátosság, hogy az öklüket tömik a szájukba, és folyik a nyáluk, de ha ehhez még nyűgösség is társul, akkor szinte 100%, hogy a fogacskái lesznek.
2012. júl. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
akkor kemény napok várnak ránk :) köszönöm
2012. júl. 1. 08:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia, igen szerintem a fogzás ami miatt ilyen nyűgös lehet. A kislányomnál ugyanígy 3 hónaposan kezdődtek ugyanezek a tünetek, aztán még 3 hónap kínlódás után 6 hónaposan bújt ki az első foga.Csak ez az első fog jött ki ilyen nehezen a többinél már nem volt ilyen nyűgi.Most a kisfiam 2,5 hónapos és nála már 2 hete ugyanez megy.Igen kicsit rossz időszak ez főleg nekik, remélem mi is hamar átesünk rajta.Mondjuk nem bánnám, ha kicsit később jött volna a fogzás, mert még szopizik.... :)
2012. júl. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
szegénykém,én meg tegnap már mérges voltam rá....jó lenne hamar túlesni ezen mindenkinek!kitartás
2012. júl. 1. 09:53
 5/7 anonim ***** válasza:
szia.nálunk majd nem 3 hós volt amikor kezdődött és 5 hós volt mire kijött.nem látod esetleg, hogy meg indult a foga?az inyén lehet látni nagyon halvány fehér csíkot meg nálunk lehetett látni a formát is a külső íny részen.én adtam neki panadolt ha már nagyon nyűgös volt és úgy aludt 1 órát.de vehetsz még mellé dentinox gélt az is jó.most 2hete jön a második már csak 1-2 nap és kinn van az is,de ez még éjszaka is nagyon megviseli.amikor már piros éés dagadtnak látod majd akkor fog kibújni, addig csak szenvedés,de gyűjtsd az erőd mert bizony azok lesznek csak az igazán kemény napok.beszéld meg a gyerekorvosoddal de én 2szer vagy 3 szor is adok neki panadolt a doki tanácsára 3 ml és ez használni is szokott.kitartás!
2012. júl. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én babám most 3,5 hós és már 2 hónapos kora óta ömlik a nyála meg dugja a szájába az öklét. Fog meg egy se még.
2012. júl. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
látni nem látok semmit,ezért nem tudtam mire vélni a dolgot...
2012. júl. 2. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!