Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szögbe léptem mit tegyek?

Szögbe léptem mit tegyek?

Figyelt kérdés
ma 12:00-13:00 között beleléptem, egy enyhén rozsdás szögbe! szerencsére, csak egy kicsit ment bele, kb 2-5mm-re szóval nem vészes! rögtön elkezdett vérezni, (elég durván) szóval sokat vérzett. miután elállt a vérzés, kimostam a sebet, bekentem joddal, és bekötöttem! ez volt a legtöbb amit tehettem! orvoshoz nem mentem, mert nem rég kaptam egy oltást, amibe azt mondták van Tetanusz.. ill tartalmazza, mely 2-3 évig hatékony! most jelenleg ne mfáj annyira, csak mikor lépkedek! és semmi elváltozás nincs a sebbe, sem körülötte (piros csík). mit tegyek még? vagy lesz valami bajom?

2012. okt. 23. 20:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én tuti várnék de nem tanácsolnék neked ilyet ha aggódsz nagyon irány a doki

de ha biztos vagy benne hogy tetanszt kaptál nemrég ugysem adnak mégegyszer de ha gondolod hívd fel az ügyeletet

2012. okt. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ha gyerekkorodban rendesen megkaptad az oltási sort védett vagy egyébként,de ha aggódsz irány a doki
2012. okt. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
és ha elindul a "piros csík" akkor mi van?, :O
2012. okt. 23. 21:08
 14/14 anonim ***** válasza:
akkor sietés a dokihoz
2012. okt. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!