Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » 15 évesen egyedül elmehetek...

15 évesen egyedül elmehetek pszichológushoz? Név nélkül?

Figyelt kérdés

Anyukám 1-2 éve sokat bántott, mostanában is megesik, hogy eljár a keze. Ezt mar en nem bírom.. Pl tegnap is osszevesztunk, kétszer akkorát racsapott a fulemre (pofon akart lenni), hogy nem hallok normálisan. Mindent tompitottan hallok, aki mellettem ül, azt sem ertem meg normalisan.. Visszatérve a pszichológushoz. Észrevettem, hogy néha zavaros a viselkedesem, nem fogom fel egyből amit mondanak, remeg a kezem stb. Ugy érzem ez mind összefügg azzal, amennyit régen kikaptam. (Fejemre) ezen kívül régen teljesen nyugodt ember voltam, most mar fele annyira se vagyok az.. Könnyen dühbe jövök. Kifejezni se tudom mar magam rendesen..:( persze anyukám ezt is mondogatja, hogy több könyvet kene olvasom "nem csak facebookozni". Amikor zsinórban 5 könyvet olvastam akkor az volt a baja...

Szóval a kérdés: egyedül elmehetek pszichológushoz? Ugy, hogy nem mondom el a nevemet, se semmit? Ezekről szeretnek vele beszélni..


2012. nov. 23. 08:48
1 2
 11/11 anonim válasza:
Nem hinném, hogy "ennyiért" jelentgetik a szülőket. Sajnos ez már-már "normális" és régebben még normálisabb volt, hogy nem tetszik amit a gyerek csinál csatt... Mennyivel egyszerűbb, mint normálisan viselkedni, elmondani, sok elmebeteg szülő aki a gyereken vezeti le azt a stresszt amit mindenhonnan kap és ordít, üt. Aztán meg csodálkozunk, hogy ilyen a gyerek- olyan a gyerek. Én is büntetném/ütném szívem szerint az összest, csak akkor nem sok gyerek maradna családban...
2012. nov. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!