Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elvárnád ha férfiként egyedül...

Elvárnád ha férfiként egyedül élnél h a bnőd takarítson rád?

Figyelt kérdés
bnőm sokszor alszik nálam és mondtam jó lenne ha kitakaritaná a házam! ezen behisztizett. normális?
2012. nov. 18. 17:35
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
93%
Te is otthon alszol, nem ? Miért nem együtt takarítjátok ki a házat ?
2012. nov. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
82%

Lehet a hangsúllyal volt a baja. A jó lenne, ha kitakarítanád a házam, elég érdekes megfogalmazás.

Talán, ha megkérted volna. Vagy azzal indítasz, hogy segít-e neked? Biztos más lett volna a helyzet.

2012. nov. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
65%

Attól függ, hogy ezt miként tálalod és mióta vagytok együtt, milyen mély a kapcsolatotok, hölgy mennyire házias stb. Én úgy érzem, hogy Te ezt elvárod, ami nem tetszik.

Viszont nekem nem kellett volna szólnod. Ha szeretem a párom, akkor gondoskodni akarok róla, ami nem teher. Pl. Ha ott vagyok, főzök rá és takarítok. Nekem ez nem nehézség, természetes, és szeretettel csinálnám. Nem tudom milyen a kapcsolatotok, de a Te hozzáállásod is furcsa kicsit.

2012. nov. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
90%
Igen, normális. Amíg ott alszik, addig vendég, majd ha együtt éltek, akkor takarítson ő is.
2012. nov. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
92%
Nem vártam el mikor külön laktam, mivel nem a takarítónőm hanem a b.nőm. Az más kérdés hogy ha felajánlotta, de amúgy sem szeretem ha más rak rendet mert utána nem találok semmit.
2012. nov. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
88%
Hát, maximum az, hogy ketten takarítjátok ki, de semmiképpen nem ő egyedül. Sőt, inkább te, hisz a te házad, te élsz ott életvitelszerűen, ő csak néha nálad alszik. Úgyhogy megkérheted, hogy néha segítsen be a takarításba, de azt el nem várhatod, hogy az egészet ő takarítsa ki.
2012. nov. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
94%

Egyedül élek a 2 szobás lakásomban férfiként. A barátnőm elég sokszor alszik nálam, de soha eszembe sem jutna hogy elvárjam takarítson utánam. Ahogy eddig is, most is ki tudok takarítani. Bár tény hogy jól esik ha segít, és sosem kellett kérnem mert önszántából részt vesz a közös takarításban. Amúgy meg. Nekem bőven elég ha megfőz vagy süt valami finomat. Ha kell el is mosogatok, pedig azt utálom.

26/F

2012. nov. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
38%
3-as vagyok. Pofám leszakad a lepontozásom miatt...
2012. nov. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
88%
Ő takarítja a saját házát, te a tiedet.
2012. nov. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, hogy nőként válaszolok, csak hátha érdekel egy lány szemszöge is. Mikor a barátomnál vagyok és úgymond kupit csinálok, tehát főzünk, eszem és ott marad a tányér, vagy lemorzsázok, összegyűröm az ágyon a huzatot, vagy akármi, akkor rendet teszek magam után. Van, hogy el is mosogatok, amíg a barátom valami mást csinál, vagy kicsit összepakolom. Ennek nagyon szokott örülni és szívesen meg is teszem.

Viszont magától még sosem mondta, hogy takarítsak ki. Nekem ez furcsán jönne ki, de ez személyes vélemény. Én is úgy vagyok vele, hogy mikor Ő van a lakásomban, akkor "vendég", majd ha elment, akkor összepakolok, vagy felajánlja, hogy segít. Szerintem itt kölcsönös dolgok kellenek és kedveskedés, mert így még jobban összekovácsolódtok. Ezek a parancsok, utasítások nem tesznek jót egy kapcsolatnak.

2012. nov. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!