Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hát ez a magyar egészségügyi...

Hát ez a magyar egészségügyi szolgáltatás valami szörnyű itthon. Nektek mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

2012. dec. 24. 08:50
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
A pszichológusom mindíg bár előre ad időpontot, de mindíg vagy egy másfél órát késik. De nála oka van. Ahonnét az ebédet rendelik külsős cégtől, az mindíg késéssel szállítja ki. Én már ajánlottam neki, hogy otthonról vigyen ebédet magának, az ilyet elkerülendő. Ő erre mosolyogva azt mondta, hogy még gondolkodik rajta. Szóval tudom milyen a helyzet. Anyám abban dolgozik csecsemős nővérként, apám egy darabig beteghordó volt ugyanott(még fiatal korában, mielőtt megszülettem), meg én és fater betegként érintve vagyunk. Ő allergiás és asztmás, én meg halmozottan problémás.
2014. nov. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!