Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Aluszékonyság, gyengeség,...

Aluszékonyság, gyengeség, etc. De miért?

Figyelt kérdés
Az utóbbi két hétben alig bírok fent maradni,24 órás napból egyre hosszabb időt kell aludnom és mikor felkelek nem érzem az erőt, hogy felálljak. Mikor ébren vagyok lázasnak érzem magam, pedig nem vagyok az, de mintha főnének a belszerveim. Kb 15 éve vagyok insomniás, általában alig bírok aludni, úgyhogy ez most új. Az érzés, hogy "belső lázam" van már elég régen fenn áll (az orvos azt mondta anno, hogy ez csak "depresszió tünet" de ma már meg nem eszem ezt a szöveget), de most egyszerűen a végtagjaim is gyengék. Vérnyomásom van hogy 80/60. Mi a fene lehet ez? Vérvétel annyit mutat, hogy cpk szint magas, de semmi több. ekg normális. A fejem egyfolytában nyomás szerűen fáj két pontban. Mi lehet ez?
2013. jan. 22. 10:03
 1/1 anonim válasza:
lehet ez leleki eredetü is,de lehet vmiféle baktérium bujkál benned,vagy cukorbetegség kezdeti állapota,menj el sztem egy másik orvoshoz is,méresd meg a cukorszinted,és próbálj meg sok vitamint enni.
2013. jan. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!