Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kificamodott a bokám, mit...

Kificamodott a bokám, mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
Tegnap lecsusztam a csigalépcsőről, és kificamodott a bokám, nagyon fájt, anyukám bekötötte, hideg vizes kendővel, este levettük rola. Aztán ma ugy kelltem, hogy alig birok ráállni, ezért anyu megin hideg borogatást rakott rá. Mit tehetek, hogy hamarabb múljon el??? Vagy elég ez a hideg vizes ruha????
2008. jún. 10. 09:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, nekem 4 éve ficamodott ki a bokám, de 2-3 évig utána mindig éreztem, ha jött a rossz idő :-( Ez sajnos egy ilyen dolog. Lassan múlik. Hideg vizes borogatás, felpolcolás (minél magasabbra), fáslizni mindenképp fáslizd legalább 3-4 hétig. Ha kezd helyre jönni (kb. 3 hét múlva), kezdd el mozgatni, nehogy bekössön az izom, mert akkor csak orvos tudja újra használhatóvá tenni egy nem túl kellemes eljárással. Ja, és kend Fastum géllel. Az izomhúzódásokra való, és nagyon jó. Recept nélkül lehet kapni gyógyszertárban, kb. 900-1000 Ft.
2008. jún. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!