Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Pontosan hogy zajlik a vastagb...

Pontosan hogy zajlik a vastagbéltükrözés?

Figyelt kérdés

Az előkészítés menete megvan, reggel 9-re kell mennem. Akkor kb rögtön szólítani fognak, vagy még várni kell? Mennyire leszek gyenge a hashajtás után?

Ha behívtak akkor mi történik, adnak kórházi hálóinget, vagy csak betakarnak, ott még adnak beöntést?

Kb mikorra jutok ki? (elvileg bódításban lesz)



2013. márc. 18. 20:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy mennyit kell várni az helyfüggő. Mikor nekem volt, akkor kb. egy órát kellett még várnom. Különösebben nem voltam gyenge, de már elég éhes voltam. Ott adtak beöntést és egy olyan kórházi ruhát, melyen volt egy lyuk hátul.

Maga a vizsgálat nekem olyan 20-30 perc lehetett és utána még 20-3

2013. márc. 19. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem kb. egy órát kellett várnom a vizsgálat előtt. Gyenge nem voltam, de éhes már igen. Mikor behívtak adtak egy beöntést utána még kicsit várni kellett. Egy olyan kórházi ruhát kaptam, melynek a hátulján volt egy lyuk. Maga a vizsgálat kb. 30 perc lehetett, utána feküdtem még egy 20 percig és mentem is haza. Az egész kb. 3 órás elfoglaltság volt.
2013. márc. 19. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nah, sikerült kétszer is beírnom...
2013. márc. 19. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm, lényeg hogy már valami infóm van. Utána mennyire voltál "üzemképes"?

Lenne még 1-2 dolgom, és csak aznap tudnám elintézni, illetve egy 3 órás utazás is várna rám...

2013. márc. 19. 09:47
 5/13 anonim ***** válasza:
100%-osan, mintha mi sem történt volna.
2013. márc. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
57%

Engem pontosan behívtak, addig adtak beöntést, amíg teljesen tiszta víz nem jött ki (kb. 3-4×). Csak alul kellett levetkőznöm, felül maradt a pulcsim. Maga a vizsgálat kb. 10 perc volt. Nem kaptam semmilyen injekciót, érzéstelenítőt, bódítót. Igaz felesleges is lett volna, mert egyáltalán nem fájt, csak maga a szitu volt ciki. Utána még ott 1× mentem WC-re, majd mentem a dolgomra. Semmi különös.

Nem értem, hogy egyesek miért akarnak bódítást, altatást(???), amikor semmilyen fájdalommal nem jár. Szerintem a gyomortükrözés sokkal rosszabb. Nekem mindkettőt csinálták már többször. 43/F

2013. márc. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. Nekem a hasam alapból is úgy görcsöl, h néha felkelni nem tudok, azért kérem bódításban, mert félek, ha még meg is birizgálják belülről, még rosszabb lesz.
2013. márc. 22. 00:12
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

"Nem értem, hogy egyesek miért akarnak bódítást, altatást(???)"


Ez egyénfüggő, hogy kinek mennyire fáj.

Az, hogy neked nem fájt nem jelenti azt, hogy másnak sem fog.

2013. márc. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
7%
És mégis, mi fájna benne? Ott nincsenek érzőidegek.
2013. márc. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szerinted olyan sem létezik, hogy hasfájás?
2013. márc. 23. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!