Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Pontosan hogy zajlik a vastagb...

Pontosan hogy zajlik a vastagbéltükrözés?

Figyelt kérdés

Az előkészítés menete megvan, reggel 9-re kell mennem. Akkor kb rögtön szólítani fognak, vagy még várni kell? Mennyire leszek gyenge a hashajtás után?

Ha behívtak akkor mi történik, adnak kórházi hálóinget, vagy csak betakarnak, ott még adnak beöntést?

Kb mikorra jutok ki? (elvileg bódításban lesz)



2013. márc. 18. 20:16
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Ha alapból gyulladás van a belekben, akkor ismerőseim szerint kegyetlenül fájdalmas.
2013. márc. 23. 10:13
 12/13 A kérdező kommentje:
Túl vagyok rajta, igazából nem volt fájdalmas, se kellemetlen, bódítottak. Rögtön "elaludtam" semmire nem emlékszem, utána se fájt semmim.
2013. márc. 27. 22:31
 13/13 anonim válasza:
Én kaptam Dormicumot, (bódítót). de éjszaka nem sokat aludtam, ezért bekábultam. És kb 5x ébredtem fel, hogy üvöltök, és hogy iszonyatosan fáj...szóval...embertől függ.
2013. ápr. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!