Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A bolha este csíp vagy nappal...

A bolha este csíp vagy nappal is? és ha mondjuk egy jó feszes jéger alsót felveszek azon át tud csípni?

Figyelt kérdés
amíg meg nem kezdjük az írtást addig gondoltam felveszek egy jéger alsót(mert eddig csak a lábamat csípték) ez hatásos lehet. meg miért csak a lábamat csípik és miért csak engem. anyán 1-2 csípés apán egy darab tesómon pedig egy se volt nekem meg legalább 30 van egy lábamon, pedig az alvást is mindenhol megpróbáltam volt hogy én aludtam anyával apa meg az én helyemen de ugyanúgy volt csípésem(ekkor is csak nekem) miért engem és miért csak a lábam csípik?

2013. júl. 26. 13:44
 1/3 anonim ***** válasza:

1. rajtad él

2. szeretik a vércsoportod

3. a jéger alá is bemászik

2013. júl. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ja és éjjel-nappal csíp
2013. júl. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
és mivel tudom elüldözni magamról? meg ha veszek egy 1 órás forró fürdőt úgy hogy az egész testem ellepi a víz akkor csak megfulladnak vagy valami. de ha nem akkor mivel üldözzem el magamról?
2013. júl. 26. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!