Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az állam tele van mitesszerekk...

Az állam tele van mitesszerekkel. Elmenjek kozmetikushoz?

Figyelt kérdés
Szoktam nyomkodni, de az összeset nem tudom, mivel nem látom. Nagyon fájdalmas. A kozmetikus se csinálja másképp? Mellette használ valamilyen kencét ami roncsolja ezeket, és meggátolja, hogy később visszanőjenek?

2013. aug. 11. 17:01
 1/3 anonim ***** válasza:
66%
Menj el kozmetikushoz. Tisztíttasd ki és utána pedig lehet kapni mitesszerre való pakolásokat azokat használd..ne nyomkodd inkább bízd szakemberre, mert ha nem jól nyomod ki be is gyulladhat.
2013. aug. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát fájdalommentesebben nem tud nyomkodi (szerintem fáj), de tuti valami tanácsot, praktikát vagy krémet adni, ami segíthet a problémádon.
2013. aug. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Menj kozmetikushoz, ő ért hozzá, jobban megcsinálja, mint te. Nálam soha nem szokott fájni senkinek a tisztítás, de sajnos nem ez a jellemző. Nem is értem a többi kolléganőt, hisz fájdalom nélkül is ki lehet tisztítani az arcod, teljesen felesleges megkínozni.
2013. aug. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!