Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen módszered van elalvásra?

Milyen módszered van elalvásra?

Figyelt kérdés
Én pl nehezen alszom el nem tudom miért,még éjjel is van hogy nyitva a szemem az utcáról a világítás kissé beszűrődik tehát nálam nincs vaksiság.De valójában milyen módszereid vannak?
2009. nov. 10. 23:21
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
amíg volt munkám, addig vagy ittam, vagy füveztem, mióta nincs, nem tudom kontrollálni, hogy mikor alszom el, van hogy reggel 7-kor, semmilyen népi módszer nem vált be se azóta, se előtte soha. :) de szerencsére kelni sem kell.
2009. nov. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A kinti fények és a zajok engem is zavarnak nagyon.

Népi módszerek, amiket már próbáltam és volt már, hogy bejöttek, de nem mindig:

1. korán kelni nagyon, napközben nem pihenni

2. unalmas film (ez használt legkevésbé)

3. könyvolvasás

4. Kazettáról meditáció hallgatás

5. Saját meditáció

6. Egy pohár vörösbor

7. Egy bögre forró tej

8. Citromfű tea szertartásosan kortyolgatva (cukor nélkül, így nem kellett utána már fogat mosnom)

Egyelőre ennyi jutott eszembe, ha lesz még vmi, írok :)

Addig is: szép álmokat minden éjjelre!

2009. nov. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Altató,nekem ez vált be.
2009. nov. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
levendula tea+illóolaj
2009. nov. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

számolj bárányokat aztán egyszer majd csak elalszol :D

hallgass zenét..

énsem tok gyorsan elaludni.. nekem semmi nem segít..

2009. nov. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A bárányokról eszembe jutott Mr Bean :) Volt neki egy képe, ami tele volt birkákkal, elkezdte számolni, de valahogy mindig tévesztett, aztán megunta a dolgot, elővett egy számológépet, megszámolta függőlegesen a bárányokat, aztán vízszintesen, összeszorozta a két adatot a számológéppel, és amint kijött az eredmény, mély álomba zuhant, amolyan "bínesen" :)


Ki ne felejtsem: egy kellemes pásztoróra a Kedvessel, az is nagyon jó tud tenni álmatlanság ellen! :) Vagy kettő ;)

2009. nov. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ugyanez: egész nap puunyadok 10 kor szunya

máskormeg egész nap meló, tanulás, (amibe elméletileg el kéne fáradnom)és hajnali 2 kor is forgolódom

Fogalmam isncs mi az oka

2009. nov. 11. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!