Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a módszered internetes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a módszered internetes társkeresésnél? 24/N

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem, h. pl. ha vki ír neked levelet, és találkozni szeretne, de neked nem tetszik külsőre, vagy vmiért nem szimpatikus, akkor nemet mondasz neki? Mert hallottam már olyanról is, aki hetente több randira elmegy, olyannal is, aki nem is szimpatikus neki. Én is regisztráltam, de csak 1-2 emberrel találkoztam. (elég válogatós vagyok) Viszont már eszembe jutott, h. a többiekkel is találkozom, amolyan "gyakoroljuk a randizást" címen, de mondjuk hiú ábrándokat sem akarok kelteni a másikban.
2011. okt. 18. 11:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha tudod, hogy úgysem lesz belőle semmi inkább hagyd.
2011. okt. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ennek az egésznek az ismerkedés a lényege, ha nincs mit csinálnod nyugodtan menj el, ez csak egy személyes találkozás. Lehet megváltozik a véleményed, lehet rosszul fogod magad érezni vele, de legalább nem mondhatod hogy nem adtál meg minden esélyt a dolognak.
2011. okt. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem ismerkedem neten
2011. okt. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A neten baromira nehéz eldönteni, hogy ki az aki tényleg szimpatikus (vagy nem az.) Tehát hacsak nem valami tajparaszt tapló az illető, nyugodtan vállalj be egy beszélgetést vele, abból nem lehet baj :)
2011. okt. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 asdface ***** válasza:

Figyelj csak én is azért regisztráltam társkeresőkre, hogy gyakorlom a randizást és találkoztam már pár lánnyal. Akivel először találkoztam olyan volt, hogy a képeire azt mondtam "átlagos".Amikor megláttam személyesen az állam majdnem leesett. :D

Persze nem lett belőle semmi, de ha tényleg gyakorolni akarsz, akkor menj csak el bátran és csalódhatsz kellemetlenül is.

Én nem vagyok fotogén, de élőbbe jobban nézek ki, ezek voltak a visszajelzések eddig.

Bátraké a szerencse.

24/f

2011. okt. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Leírni nem írtam le senkit kapásból, de ha nem volt valami, ami megfogott a neten valakiben, akkor tudtam, hogy élőben se nagyon lesz.

Volt, hogy így se jöttek össze a randik, de legalább az nem volt, hogy kínlódva ültem végig 2 órát, hogy mikor mehetek már?

20L

2011. okt. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Most elképzeltem a szitut: találkozol a sráccal, majd a randi közben észreveszi hogy nem vagy olyan lelkes, megkérdezi mi a gond de őszintén válaszolj. Erre Te: igazából, na jó elárulom, annyira nem jössz be nekem mint pasi, csak azért jöttem el, hogy "gyakoroljam a randizást."

:DD jó poén...

2011. okt. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha valaki nem tetszik, nem szoktam egyből megszakitani a dumálást vele, de randizni nem megyek el vele...mert ha tetszek neki akkor reményeket füz a dologba.Mondjuk hallottam, már azt a véleményt is, hogy miért nem megyek el, lehet megváltozik a véleményem, ha megismerem belsőleg is, vagy ha látom élőben...Hát lehetséges, de lehet időpocséklásnak is venni, a te időd meg az ő idejének a pocséklása.
2011. okt. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!