Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mivel tudom enyhíteni anyukám...

Mivel tudom enyhíteni anyukám rettenetes viszketését?

Figyelt kérdés
Édesanyámnak allergiás tünetei vannak. Bőrkiütés (csaláncsípés) az egész lágyékát, hónajját sőt már a karjain is jelentkezett. Az ujjai fel vannak dagadva. Nagyon szenved. Az allergia elleni gyógyszerét csak naponta egyszer veheti be, de nem akarja mert akkor este nem fog aludni....próbáltam jeget is meg van viszketés elleni kréme is de nem nagyon segít...
2009. nov. 11. 10:55
 1/5 anonim ***** válasza:
HÍvd fel a dokit és kérdezd meg!
2009. nov. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Fenistil gél és cseppek talán segíthetne. Egyébként nem lehetséges, hogy gomba? A hajlatokban gyakran előfordul gomba, akkor Canesten segíthet.

Ezeket mindet megkapod vény nélkül.

2009. nov. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
nem száraz még anyud bőre? az is okozhat viszketést, nem kicsit. nekünk viszketésre a gyógyszertári hűsitő kenőcs vált be, latin neve: aluminium aceticum tartaricum. igyon sok folyadékot is, ez is okozhat bőrszárazságot. minden jót!
2009. nov. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

énismerem ezt, csalánkiütéses. a fenistil gél az jó rá. enyhíti a viszketést. plusz ihat egy kálcium pezsgőtablettát, van akinek elmulasztja az alerrgiás tüneteket.

ezeket mindenképpen szerezd be, mert jól jöhetnek. fenistult és kálcium pezgsőtablettát.

2009. nov. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Erre már nem elég külsőleges kencéket használni, sürgősen egy Calcimusc-injekciót kéne kapnia, mielőtt mindene feldagad, ne adj isten, a torka is..
2009. nov. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!