Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szerintetek erre mit fog...

Szerintetek erre mit fog mondani az orvos?

Figyelt kérdés

Szeretném felkérni magánorvosnak /pszichiáter/, de úgy tudom, hogy nincsen magánpraxisa még (pályakezdő). Valahol el kell kezdeni...:) Szerintetek mit szólna, ha megkérdezném?

Eddig TB alapon jártam hozzá, ingyen, most terápiára szeretnék, persze nem ingyen.

Meg merjem kérdezni? Esetleg volt már valaki hasonló cipőben?

Most elmegyek dolgozni, de délután megnézem a válaszaitokat (és gyűjtök egy kis bátorságot is).


2013. okt. 24. 08:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Gyűjtsél :) És tedd meg! Ha nem is tud vállalni(bár nem hiszem)nem fog ártani a "kapcsolatotoknak".
2013. okt. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nem annyira értek ezekhez, de ha nincs magánpraxisa, akkor nem is magán praktizálhat, szerintem. Tehát jogilag, szerintem nem állíthat ki neked számlát a kezelésről. De ha megkérdezed biztosan elmondja hogy van ez.
2013. okt. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az,hogy felkéred orvosodnak nem feltétlenül jelenti azt,hogy "fizetős" betege leszel. Ez TB rendelésen is lehetséges.
2013. okt. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!