Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Fogas kérdés! Mit válasszak...

Fogas kérdés! Mit válasszak gyökér kezelés vagy kihúzás?

Figyelt kérdés
2009. nov. 20. 15:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
25%

KIHÚÚÚZÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁS!!!!!!!!!!!!!!!!!!

egyértelműűű..áhh gyökérkezelés = halál :D

2009. nov. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

de azt isd le h mi a baja a fogadnak...:S


fáj a fogad???..v vmi ilyesmi..:S

2009. nov. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha meg lehet menteni a fogad, akkor mindenképpen gyökérkezelés - ha kihúzatod, akkor lesz egy hany a fogsorodban, amit pótolni kell, mert különben nem tudsz rendesen rágni. A pótlás viszont nem olcsó, és rendszerint a mellette léveö két fogat is le kell csiszolni hozzá, ami azokat teszi féligmeddig tönkre.
2009. nov. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az utolsó vagyok: nekem már több gyökérkezelésem volt, ha jó az orvos, akkor nem annyira vészes.
2009. nov. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi az eddig válaszokat. 17 éves lány vagyok. Nagyon elkezdett fájni a fogam, elmentem az orvoshoz, felvázolta h vagy ez vagy az. MOndta, hogy mivel még nem nőtt ki a bölcsességfogam ha kihuzza és az kinő odébb tolja és nem lesz oylan nagy lyuk. A fogam hát kb az 5. szoval egy nagy vigyornál látszana h gáz van, nekem az oylan kinos lenne. Pótolni hát nemtudom, még eddig ezen nem gondolkoztam.
2009. nov. 20. 15:56
 6/12 anonim ***** válasza:

Az uj fog mármint ha kihuzatod akkor 80ezer...

de szerintem az orvost kérdezd h melyiket ajánlja és h hogyis vagy mennyiért is van ez...mégiscsak szakember!

18_L

2009. nov. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ő mondta hogy én döntsek s azéért kérem a tanácsotokat mert nem voltaím még iylen helyzetben.
2009. nov. 20. 16:08
 8/12 anonim ***** válasza:
A bölcsességfogat nagyon sokszor ki kell húzni, mert hamar romlik, erre nem számithatsz, hogy pótólni fogja a kihúzottat.
2009. nov. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Teljesen egyértelmű, hogy ha egy fogat meg lehet menteni, akkor meg kell. Már az is furcsa, hogy az orvos ezt a kérdést egyáltalán felveti. A gyökérkezelés egyáltalán nem halál, érzéstelenítésben egyáltalán nem fáj. A fogaidra szükség van, nem kezdheted el elveszteni 17 éves korban. (Azt mondjuk nem hiszem, hogy az ötös, mert az egyáltalán nincs a bölcsességfogad mellett, de ez tök mindegy.)
2009. nov. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
én is igy gondolom hogy aég meg lehet menteni... Köszi hogy irtatok. és az 5.:D énse értem
2009. nov. 20. 17:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!