Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Győrben anyajegy eltávolítás?

Győrben anyajegy eltávolítás?

Figyelt kérdés
Tud valaki Győrben nagyon lelkiismeretes, jól dolgozó orvost aki anyajegyet szed le, lehetőleg nem lézeres megoldással? (mert szövettanra is szükség lenne). Van szakorvosi beutalóm is (bőrgyógyásztól), tehát nem esztétikai dologról lenne szó. Magánrendelés is szóba jöhet, de Kardrex kizárva. Köszönöm szépen előre is.
2014. jan. 10. 22:09
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem a kórházban szedték le, tökéletes lett
2014. jan. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Emlékszel még a sebész nevére esetleg? Meg hogy ügyes, kedves volt-e, stb? :)
2014. jan. 13. 17:33
 3/3 anonim ***** válasza:
A nevére sajnos nem emlékszem, elég alacsony faszi volt rövid hajjal. Azt nem tudom, hogy kedves volt- mert kb csak a hátamat mutattam neki, nem nagyon érteztem semmit, a varratot is ügyesen szedte ki, azóta sincs semmi probléma.
2014. jan. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!