Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hallottam olyan hírt, hogy...

Hallottam olyan hírt, hogy állítólag senki sem halt meg, egy anyuka sem H1N1-ben. Szerintetek ez igaz?!

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy ez is része a pánik keltésnek, és egy szegedi ismerősöm mesélte, hogy nem történt ilyesmi. Mondjuk én amúgy sem akarom beoltatni magam, mert nem hiszem el ezt a sok butaságok (elnézést azoktól, akik szerint nem így van)... Az a baj, hogy maximálisan el is tudom hinni azt, hogy ez így van, de abban biztos vagyok, hogy sok minden nem igaz abból, amit hallunk.. :(
2009. dec. 4. 21:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én már lassan ott tartok,hogy annyira hülyére probálják venni az embereket ezzel kapcsolatban,hogy az is lehetséges h k.ra semmilyen új virus nincsen. Sima influenza meg minden évben van. Engem már nem érdekel ez a sok marhaság amivel etetik a jónépet
2009. dec. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%

Occan borotvája szerint ha egy kérdésre két válasz lehetséges és egyiket se tudjuk igazolni akkor célszerű a kevésbé valószínűtlent elfogadni.


Szerinted mi a valószínűbb, az, hogy a teljes egészségügyi apparátus, az EU teljes intézményrendszere, az egész világ, a média, az összes orvos, az összes kórház, mindenki hazudik vagy az, hogy az ismerősöd hülyeséget mondott?


Amúgy épp ma olvastam, hogy a 24 éves egészséges halott srác apja eléggé kifakadt, mert a fia hajlott az oltatás felé, de pont ezek az "én azt hallottam, hogy az oltás..." típusú emberkék miatt meggondolta magát és most meghalt h1n1ben... :\

2009. dec. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Háát... ahol én lakom, ott nem oltanak az orvosok, mert azt mondták, hogy hülyeség... amúgy a korházak nem erősítették meg ezeket a dolgokat, szóval a tv így azt mond, amit akar. Nem azt mondom, hogy semmi sem igaz belőle, csupán azt, hogy valakinek nagyon érdekében állhat ez a fenenagy pánikkeltés, és oltás. Amúgy a múltkor meglátogatott egy ismerősöm erdélyből, aki elmesélte, hogy nézik a magyar csatornákat, és röhögnek, hogy náluk ilyesmi nem nagyon van, pedig velük kapcsolatban is a magyar média azt állítja, hogy megy 1000-el az oltás... Nem tudom... nagyon szeretnék tisztán látni... úgyhogy várom a további gondolatokat
2009. dec. 4. 21:45
 4/12 anonim ***** válasza:

Tessék itt a hivatalos ECDC dokumentáció a BIZONYÍTOTTAN H1N1 miatt meghalók számáról. 2-3 hetes elmaradásban van, mert 100%os bizonyítás kell ahhoz, hogy valaki felkerüljön a listára, úgyhogy a napokban meghaló emberek még nincsenek rajta.

[link]


De persze nyilván hazudnak ebben is, annak, aki elhiszi, hogy a fent felsorolt apparátus hazudik és nem az őt hülyítő kis senkik, annak úgyse szolgálna semmi elegendő bizonyítékkal... hisz az ERDÉLYI (!!!) ismerősöd is megmondta... :\

Csodálom, hogy nem azzal jössz, hogy az erdélyi ismerősödnek azt hazudja a csúnya román kormány, hogy nem kell félni... :\

2009. dec. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A H1N1 nem új, mindig is volt.

Régebben gyűjtőnéven A1-nek neveztük.

Ez nem jelenti azt, hogy ne lehetne súlyos szövődményeket kapni: pont mint eddig! C vitamin, D vitamin(=napfény) friss levegő - Sok! Cink. Friss, itthon termett zöldség és gyümölcs, fokhagyma, vöröshagyma! Savanyú káposzta!


Betegesen gyakori kézmosás! Ne nyúlj a szemedhez! N e nyúlj a szádhoz! Ne menj tömegbe!


Pont az a baj, ezzel a pánikkeltéssel, hogy az ember azt hiszi, semmi nincs. Pedig van: A szokásos, veszélyesebbik A1 törzs. Sokan meg szoktak halni a szövődményekben, minden olyan évben, mikor ez volt. Egészséges emberek. Vigyázni kell, és igyekezni elkerülni. S aki beleesik, annak ki kell feküdni, és ügyelni, hoyg ne kapjon tüdőgyulladást4 A tüdőgyulladás mindig veszélyes betegség volt. Ez nem újdonság.

Nem kell bedőlni mindennek, viszont el kell kerülni, ha lehet, az influenzát, de ha nem lehet, akkor legalább a tüdőgyulladást!

Azért azt nem kell lebecsülni.

Nagyapám, nagyanyám egy tavaszon vitte el az influenza. És még a faluból vagy 7 öreget, (1000-ből) s egy életerős fiatalt is. Régebben volt. De két-agy három éve halt meg itt egy másik faluban egészséges 12 éves kislány szintén influenza utáni tüdőgyulladásban. A másik tinédzser kb.hat éve szövődményként jött agyhártyában.

Nem újdonság ez, de attól még ügyelni kell az egészségre, és komolyan venni a gyógyulást, ha valaki elkapta!

Attól, hogy SEMMIT nem teszünk, nem biztos, hogy egészségesek maradunk!

Nem csak az oltással lehet védekezni!Erősíteni az immunrendszert, kínosan ügyelni a higiéniára, kerülni a fertőzésveszélyt. Ha megkaptuk, orvoshoz menni, gyógyulni, figyelni a tüdőre! Ezt meg kell tenni!

2009. dec. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Azért kicsit gyanússá teszi az egész komolyságát, hogy a nap fő híre, amit nem mulasztanak ismételni: megbüntetik a a patikust, aki nem rendel oltást! És ki is pellengérezték.


És megbüntetik az orvost, aki nem tartja jónak az oltást. Az orvos esküt tett: mi személyes haszna lenne bárkinek a NEM oltásból? És az IGEN oltásból?


Mi az, hoyg feljelentik rémhírterjesztésért, aki az INTERNETEN! nem tartja jó ötletnek az oltást. Legyen már gondolatszabadság!


És én feljelenthetem rémhírterjesztésért, aki ijesztget?


Nem mondom, hogy veszélytelen az influenza. Veszélyes.

De ha valaki megbüntet mást azért , mert NEM vásárol tőle( a patikus) ott már enyhén feltűnő a feneketlen, mértékét vesztett mohóság. Hogy vérszemet kaptak. Ez irreális. Kábé a véleményezett bevételkiesés miatti kárigényhez hasonlít.

2009. dec. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Senki nem hal meg influenzában: csak az influenza szövődményeként érkező bakteriális tüdőgyulladásban.

Nem halálos az influenza, hanem sokkal szövődmény-veszélyesebb, mint a tavalyi influenza.

Úgy beszélnek, mintha a bubópestis támadna!!

Itt olvashatsz az influenzáról:

[link]


1918 - H1N1

1957 - H2N2

1968 - H3N2

1977 - H1N1

2003 - H1N1

2005 - H1N1

2006 - H1N1 ÉS H3N2


...párszor már túléltük . ...mi, aszerencsésebbek a H1N1-et is.

De azért te vigyázz, hogy melyik felébe esel!

2009. dec. 5. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

00:36


A patikus megérdemli a büntetést, elveszi az esélyét a vonzáskörzetében levő embereknek attól, hogy védekezzenek a h1n1 ellen.


Az orvos, aki nem HAJLANDÓ beadni az oltást megérdemli a büntetést, semmi joga egy minden egészségügyi szervezet, minden hierarchiában felette álló, nála ehhez jobban értő szervek által hivatalosan, törvényesen elfogadott egészségügyi eljárást megtagadni. Mi lesz legközelebb? A doki nem gipszeli be a törött lábad, mert szerinte az nem olyan jó, igyál helyette C vitamint???? O_o


Aki az interneten azt mondja, hogy nem adja be az oltást, azzal semmi baj, de az, aki hazugságokkal ijesztget meg is érdemli a büntetést rágalmazásért és félelemkeltésért.

Mert akármennyire szeretnék az oltásellenesek azt hinni, hogy ők a bölcs, művelt jóarcok a média pedig a gonosz manipulátor a média igazságokat, adatokat közöl, az oltásellenesek pedig a legelképesztőbb és legaljasabb hazugságokkal (mikrocsip, 10 év múlva autisták leszünk, a higanytól meghalunk, nincs is vírus, a vírus pont az oltással együtt halálos, satöbbi) állnak elő...

2009. dec. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem, szerintem ez nem csak pánikkeltés, igaz, hogy meghaltak.
2009. dec. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
szerintem ők télleg meghaltak, de ugyanakkor minden évben hal meg ember influenza miatt, csak azt nem h1n1-nek nevezik. nem mellesleg minden évben halnak meg emberek tüdőgyulladásban, csak azt meg nem mondja be a TV, mert olyankor éppen nincsen influenza szezon, ígyhát kit érdekel? tüdőgyulladásban eddig is haltak meg emberek, és ezután is fognak, amikor már nemlesz h1n1 szezon. csak most az összes létező megbetegedést bemondja a TV, h fogyjon azaz oltóanyag, amit már egyszer előre megrendeltek, és amiből 200-300 ft a Tv-ben nyilatkozó politikus bácsi szerint, "jó helyre megy". ugyanis az oltóanyagot elvileg 200-300 ft-tal olcsóbban lehetne adni. de nem, rajta van az a 200-300 ft-os plusz, ami politikus bácsi szerint "jó helyre megy", a magyar egészségügybe. ha tényleg odamenne, az szuper lenne. de őszintén, hányatok szerint megy a magyar egészségügybe? ezaz ország vajon arról híres-e hogy a plusz pénz jó helyre megy, oda ahol szükség van rá???
2009. dec. 6. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!