Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Egy ÁPOLÓ heti beosztása hogy...

Egy ÁPOLÓ heti beosztása hogy néz ki?

Figyelt kérdés

Konkrétan érdekelne, hogy hogy néz ki egy hét vagy hónap.


A szakmán belül melyik az a terület, ahol a leginkább önállóak a betegek a lábadozási idő alatt?

Úgy értem, hogy nem kell őket pelenkázni, fürdetni...

Nem zavar az ilyesmi sem (ápolónak fogok tanulni), csak úgy érdekel.



2014. febr. 21. 20:51
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
És az orvosokkal milyen a kapcsolatotok? Hogy kezelik a nővéreket? És nagyon köszi a válaszokat, sokat segítettetek! :)
2014. febr. 22. 11:17
 12/16 anonim ***** válasza:
Én jóban vagyok szinte minden orvossal. Tudják, hogy a mi munkánk is legalább annyira lényeges. Jól együtt tudunk dolgozni, van néhány akikkel munkán kívül is összejárunk, közös programokat csinálunk. Jó kis csapat a miénk. :)
2014. febr. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azért félek kicsit a gyerek dologtól,mert a párom meg orvos. Neki minden nap 8-16-ig tart a munkaidő, plusz ügyeletek, amik 24 órásak. Nehéz lesz összeegyeztetni, de megoldjuk. Lényegtelen,hogy diplomás vagy,vagy okj-s. Én is OKJ-s vagyok, nem érzem a diploma hiányát. Kb. annyit tanulsz, fizu több ugyan,de nem annyira. Én sok éjszakával és túlórával nem vagyok elégedetlen a fizummal. Az alap nem sok,de ha túlórázol egész szép összeg jöhet ki hó végén és én még csak 3 éve dolgozom! Idővel ez több lesz. Nekem nem nehéz váltani nappalból éjszakába, kifejezetten jobban szeretem az éjszakát,mindig utáltam korán kelni, éjjel viszont akármeddig fent tudok maradni, ha akarok. :) Megbecsülés..nos,valóban helyfüggő..ahol most vagyok, megbecsülnek (betegekről van most szó). De előző helyemen olyanokat is kaptam,hogy idézem..: "szedje ki alólam a sz.rt, magának az a dolga". Kedves nem? :) És sorolhatnám még..mellé az anyázásokat, ütéseket,rúgásokat,stb..szerintem minden kolléga/kollegina érti,miről beszélek. Az orvosokkal mindenhol jól kijöttem, némelyikkel szoros barátság alakult ki, jó velük dolgozni. De pl. más megyében (Szabolcs) nagyon lekezelőek voltak a dokik..fennhordták az orrukat, akkora arccal vonultak,hogy én égtem..Pesten másabb. (Nyíregyen voltam gyakorlaton, onnan tudom). Mindezek mellett én sem tudok más hivatást elképzelni magamnak, imádom csinálni, főleg,ha a betegektől pozitív visszajelzések jönnek..éspedig azok mindig jönnek. :) Mikor bemész, és azzal fogadnak,hogy "jaj de jó,hogy Nővérke van ma! " Ezek nagyon jó dolgok. :)) Szerintem nem fogod megbánni,ha ezt választod.
2014. febr. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nagyon kedvesek vagytok, hogy ilyen részletezőn válaszoltatok! :)
2014. febr. 23. 14:37
 15/16 A kérdező kommentje:
És elhelyezkedés szempontjából nem hátrányos, hogy 26 éves leszek, mire végezni fogok? (Érettségi után dolgoztam, majd egyetemre jártam, ahol a tanulmányaimat most szakítottam meg)
2014. febr. 23. 15:41
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem hátrány egyáltalán. Még fiatal leszel akkor is.
2014. febr. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!