Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Egy anyajegy mennyi idő alatt...

Egy anyajegy mennyi idő alatt tud elrákosodni vagy melanoma lenni belőle ha a mai naptól számítjuk?

Figyelt kérdés
Május 24 re van időpontom csak bőrgyógyászhoz.
2014. ápr. 16. 10:58
 1/4 A kérdező kommentje:
17 éves fiú vagyok. A hátamon van egy kicsit egyeletlen világos barna színű anyajegy nem türemkedik ki. Rendszeresen sportolok (foci, küzdősport) tavaly tavaly előtt mindig félmesztelen voltam meg általában minden nyáron, barna bőrű vagyok. Most elkezdtem olvasni ezekről s félelem van bennem lehet csak bebeszélem magamnak. Nem cigizek, nem iszok és minden este csalánteával fekszek le 1 bögrével!
2014. ápr. 16. 11:06
 2/4 anonim ***** válasza:
pont emiatt voltam kb 1 hónapja orvosnál.Figyelgetni kell,nem e növekszik,változik a szine ,formája.Én akkor 2 hónapra kaptam időpontot,azt mondták,annyi idő alatt nem lesz semmi baj.
2014. ápr. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2014. ápr. 16. 12:44
 4/4 A kérdező kommentje:
Mikor megváltozott a valami neked utána 2 hónapra rá kaptál időpontot? És neked is asszimetrikus féle volt?
2014. ápr. 16. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!