Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Térd artroszkópia után,...

Térd artroszkópia után, feltöltődés?

Figyelt kérdés

A kérdésem az lenne, hogy tegnap volt térd artroszkópiám, és azóta úgy érzem, mintha fel lenne töltődve folyadékkal, es ha mozgatom, vagy az ágyról fel kelek, mintha kluttyogna benne... Ma jöttem haza Szekszárdról, fontos lenne! Köszi előre is a NORMÁLIS válaszokat :)

13/L



2014. máj. 8. 16:17
 1/1 anonim válasza:
Nekem 6 napja volt ilyen műtétem. A leírtak alapján, gondolom, nem volt cső a térdedben. Nekem sem volt. Rákérdeztem az orvosomtól, hogy hogy nem volt. Azt mondta, inkább idősebbeknél szokott lenni, meg ha gyulladt területet távolítanak el (ha jól emlékszem, így mondta). Én amikor tornásztattam rögtön másnap, illetve közbe-közbe még szoktam érezni tornásztatásnál, mintha "bugyborékolna" valami odabent. De mivel kissé be van duzzadva és le van fáslizva, nyilván a kis felgyülemlett folyadék az. Ha fáj, kellemetlen..stb mindenképp kérdezd meg szerintem az orvosod, hogy mi ez, mit lehet tenni. Jobbulást :) 16/L
2014. aug. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!