Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Olvassátok el légyszíves! Nem...

Olvassátok el légyszíves! Nem értem!?

Figyelt kérdés
Tavaly novemberbe voltam kardiológián 9.ker sztk.,ott volt a háziorvosom oda tartoztam,most elköltöztem Monorierdőre,itt van a háziorvosom is aki egy szerencsétlen,és nem ad beutalót kardiológiára! De itt csak ez az egy szerencsétlen házi orvos van,hova menjek? Már nem tudom,az elmúlt 2 hónapban 4szer kellet mentőt hívni,egyszer ügyeletet állandóan rosszul vagyok ez meg azt akarja bemagyarázni nekem,hogy pszichésen van,és mindig haza küld,holott a nyugalmi pulzusom mindig 90-100 orvosnál is itthon is,amikor rosszul vagyok még magasabb,és a mentős direkt rá írta a papíromra,hogy kardiológia vizsgálat javasolt annak ellenére,hogy fél éve volt újra kellene uh,meg holter stb... meg gyógyszer váltás vagy dózis emelése szükséges de ez a degenerált köcsög nem ad beutalót! Ahol voltam sztk-ba kardiológián oda nem tudok vissza menni mert már nem oda tartozok,és oda is kell a beutaló.Az előző háziorvosom olyan rendes volt,ez meg egy trágya domb! Azt tudom,hogy a Budapesti országos kardiológia intézetbe fogadnak mindenkit,mert országos de oda is kell beutaló! Mit tanácsoltok? 22 éves vagyok nő

2014. máj. 13. 15:08
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és magán dokira,nincsen annyi pénzem,ha valaki esetleg tud Budapesten,olcsó magán orvost.Az olcsót úgy értem,hogy 20ezer forintér legalább egy szív uh nyugalmi ekg konzultáció-javaslat,vagy ő tud adni olyan papírt amivel tovább mehetek sztk-s rendelésre? De azért ez is milyen már,hogy azért fizetem a tb-t,hogy végül magán orvoshoz menjek?
2014. máj. 13. 15:12
 2/4 anonim ***** válasza:
Én tudok ajánlani magándokit, életem legjobb kardiológusa a fickó. [link]
2014. máj. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
59%
nyugalmi állapotban 80 feletti pulzus már nem normális. az írásod stílusából arra következtetek, hogy neked tényleg pszichés problémáid vannak.
2014. máj. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Cartilago ***** válasza:
háziorvos váltás. szabad orvosválasztás van. nem kell ahhoz járnod, akibe nem bízol meg!Nézz olyan háziorvost ki, akihez még elmennél, vagy közel van, vagy valaki ajánlja. Hívd fel, hogy szeretnél hozzá tartozni ha elfogad, akkor ennyi. átkéri a kartonodat, és mostantól oda tartozol. Ha rendes, akkor ő oda ad beutalót , ahova kéred és téged megnyugtat. Egy mondjuk XX. kerületi orvos is adhat neked beutalót oda, ahova neked ellátás jogosultságod van, tehát a"helyi sztkba" mindenképp.
2014. máj. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!