Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 11 honapig jartam egy fiuval,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

11 honapig jartam egy fiuval, tavkapcsolat. Nagyon hianyzik, mit tegyek? Olvassatok vegig legyszives!

Figyelt kérdés

Tokeletes volt, mindenben tamogattuk egymast es a mai napig elkepzelhetetlenul szeretem, de szakitottunk. Az elso talalkozas elott neten is nagyon jol birtuk, de ahogy osszemelegedtunk egyre nehezebb volt a kulon toltott ido.. Nagyon sokat veszekedtunk es nagyon eldurvultunk, de tudjuk, hogy egy csok rendbehozna az egeszet. Szakitottunk rengetegszer, volt, hogy naponta tobbszor is es verig sertettuk egymast.

Eloben megnyugvast erzek mellette, biztonsagban vagyok, akarmilyen problema elol menekulhetek a karjaiban, de most.. azthittem tulleptem rajta, de ma ultem a padon es elkepzeltem, hogy setal felem es fajt, de megis meleg erzes toltott el.

Mit tegyek? Probaljam elfelejteni?


2014. febr. 25. 19:02
 1/3 anonim válasza:

Azt írtad többször is szakítottatok de kibékültetek. Most a békülés nem lehetséges, vagy ő már lezárta ezt biztosan? Esetleg próbálj vele beszélni a neten, megbeszélni egy találkozást, személyesen jobb tisztázni a dolgokat.

Viszont ha biztosan vége van az ő részéről akkor talán jobb ha megpróbálod elfelejteni, ami sajnos nagyon nem lesz könnyű.

2014. febr. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Költözz hozzá?
2014. febr. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Először is meg kéne tanulnotok kompromisszumokat kötni és nem felhúzni magatokat mindenen, ugyanis ezek a vérig sértő viták lehetetlenné teszik, hogy normálisan megismerjétek egymást.

Próbáljátok beleképzelni magatokat a másik helyébe is egy kicsit. De ha annyira szeretitek egymàst, hogy vagytok képesek ilyen retardált módon beszélni a másikkal? Sztem az alap, ha szeretem akkor nem mondom el mindennek, ha épp felhúztam magam valamelyik hülyeségén... De Ne adjátok fel, mindig van remény!^~^

2014. febr. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!