Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik felháborítóbb, ha a...

Melyik felháborítóbb, ha a kiérkező ügyeletes orvost megkéri valaki, hogy a lakásba belépve vegyen lábzsákot, vagy az, hogy az orvos (és asszisztencia) erre nem hajlandó?

Figyelt kérdés
2014. júl. 10. 12:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
74%
Az, hogy ilyet kérsz tőlük.
2014. júl. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Nem én kértem, hanem ismerős posztolta a felháborodását a facebookon és az összes hozzászóló egyetértett vele, hogy bunkók voltak az egészségügyiek.
2014. júl. 10. 12:58
 3/23 anonim ***** válasza:
83%
Röhej.. nagyon fontos lehetett neki azillető, akihez kihívta az orvost :-D
2014. júl. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira jól volt, hogy ilyenekre figyelt, akkor minek hív orvost?
2014. júl. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem az orvos volt bunkó. Ha egy egészségügyi intézetben betartatják, hogy lábzsákot kell venni addig te bizony be nem mehetsz addig amíg fel nem veszed. Ha otthon valamiért fel kell venni akkor ne derogáljon már neki. Nem szívességből, jófejségből megy ki hanem mert ez a munkája ezért kapja a fizetését a lakosság meg drágán megfizeti az államnak ezt a szolgáltatást. Ha lábzsákot kell venni azt jelenti, hogy olyan személy is lakik ott aki nagyon ki van téve a fertőzéseknek és szükséges ez az óvintézkedés. Különben elég lenne egy szimpla cipőlevétel.(Ezt viszont nem fogadnám el, hogy a kiérkező orvos, mentős azzal bíbelődjön, hogy nehogy összepiszkolja a szőnyeget a kinti cipőjével)
2014. júl. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem az hogy erre nem hajlandó. Arra lehet oka az embernek hogy ezt kérje, arra viszont nem látok semmilyen értelmes okot hogy ezt megtagadja.
2014. júl. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
76%

Ha aki kérte feladta volna rájuk, akkor ők tették rosszul, hogy nem vállalták, kivéve, ha olyan sürgős volt a riasztás, amikor nem jó a fél perces késedelem sem.

Azt a lábzsákot kívánó se akarhatta, hogy cipőtapogatás után vizsgálják a szerettét. De ha a mosdóba is elkalauzolja őket kezet mosni a cipőtapi után, akkor meg nem értem mihez jött az orvosos egység , ha így rá lehet érni.

2014. júl. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
93%
Ha valamiért rendőröket kell majd hívni, őket is megkéri, hogy vegyék le a bakancsukat?:D
2014. júl. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
8-as, viccnek szántad, de hallottam már ilyet...
2014. júl. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
72%

Ha olyan beteg lábadozik otthon, akinek a steril környezet kell mert nincs immunrendszere, és orvosi előírás a szájmaszk meg a lábzsák, akkor az orvos volt bunkó s egyben rettenetesen felelőtlen.


Ha viszont csak egy tisztaságmániás tulajdonos kér ilyet, akkor az ő marhasága. A kérdésből ez nem derül ki.

2014. júl. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!