Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szerintetek jogos volt az...

Szerintetek jogos volt az ügyeletes orvos kiakadása ezek alapján, ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Nos tegnap éjszaka nem szeretném részletezni miért de orvosi ügyeletre volt szükségem, és mikor kijött a doki nem szólt semmit elvégezte a dolgát és mikor végzett akkor tett szemrehányást és leszidott mert a számítógépemnél közvetlen a monitor mellett az asztalon van egy nagy kaktusz ami a cserepet nem számolva kb másfél méter magas vékony szárú botszerű -szerteágazó, nagy de nem nehéz és ennek kb 7-8 centis tüskei vannak és lehordott azért mert hogy az ott van és hogy nem szeretné még egyszer meglátni hogy az ott van és nem tettem el onnan mert hogy az őszerinte életveszélyes.


Ti mit gondoltok erről? Szerintetek is lehet életveszélyes és el kellene onnan tennem? Csak sajnos máshol nem tudok neki helyet biztosítani a méretei miatt, de viszont a családban és ismerősi körben aki szokott jönni hozzánk az tudja/tudjuk hogy milyen és vigyázunk vele...



2014. aug. 27. 10:51
1 2
 11/13 homo ludensz ***** válasza:
Tudom hogy számodra kedves az említett növény de mégsem ajánlatos a lakásban ott tartani ahol sokat tartózkodsz s főleg együtt aludni "vele".
2014. aug. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
#11 ezt hogy érted, mire célzol? mármint miért nem ajánlatos? :O
2014. aug. 27. 19:40
 13/13 homo ludensz ***** válasza:
Nem akarok neked bemagyarázni semmit félre ne értsd. Azért merészeltem e megjegyzést írni a kaktuszoddal kapcsolatban mert végeztem néhány éve radiesztézia tanfolyamot és valamit konyítok a tárgyak,növények,elektromos cuccok az emberre mondjuk így nem kimondottan egészségnövelő hatásáról.Ez nem feng su vagy mi a bánat.
2014. aug. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!