Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Egy endroklinológiai (bocsi...

Egy endroklinológiai (bocsi ha rosszul irtam le) vizsgálat milyen? Januárba megyek és félek az egésztől, azt mondták 1 hétre be kell feküdni :/ valaki játas ebben, hogy ez az egész hogy zajlik és hogy muszály e befeküdni? (Tulsuly miatt)

Figyelt kérdés

2014. okt. 31. 23:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Én úgy éltem meg, mint egy tábor, nagyon jó tarsaságom volt, ha őket nem ismerem meg, sokkal roszabb lenne az életem, ha nem nyirtam volna magam ki. Jo ez kicsit durva, de igy visszagondolva ez az igazsag. SOTE2on voltam amugy. Maga a vizsgalat nem volt veszes, bar tufobia miatt a vervetel leg a branul a kezbe kellemetlen volt, meg a vizelet mintazas is, kicsit kenyes vagyok ilyen teren. Nekem egy elmeny volt, ne parazz tole. :) Ha van meg kerdes, nyugodtan johet, akar itt, akar pmbe.


16F

2014. nov. 1. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!