Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetes terhes vagyok,...

15 hetes terhes vagyok, holnap megyek magzatviz vételre, ott biztos eredményt kapok? Meddig tart a vizsgálat? Be kell feküdni vele korházba?

Figyelt kérdés
tényleg nagy az esély a vetélésre?
2009. júl. 7. 12:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Miert kell menned en is 15 hetes vagyok de nekem nem volt ilyen.
2009. júl. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
mert rossz a vér eredményem.én se voltam ilyenen,ez az elsö baba
2009. júl. 7. 12:47
 3/8 anonim ***** válasza:

De vert a 16 hetes vizsgalaton vesznek akkor honnan tudod,hogy rossz?

Es nem korai meg a magzat viz vizsgalat.

2009. júl. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Biztos megvan az oka ha amniocentezisre kell menned. Nem kell befeküdni. Viszont autóval menjetek. Sok szerencsét. Ne aggódj, minden rendben lesz. Viszont megtudod azt is biztosra, hogy fiú vagy kislány lessz. Boldog babavárást!
2009. júl. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
a down kor vérvételem rossz.én ugy tudom 15ik héttöl végzik amagzatviz vizsgálatot.van esély a vetélésre?
2009. júl. 7. 13:43
 6/8 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem mennyi lett, hogy ilyen hamar elküldenek?

Én úgy tudom 1-2%az esély a vetélésre, de én ,ég nem hallottam olyanról aki ténylegesen elvetélt volna ezért.

2009. júl. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem kötelező ez a vizsgálat. Te döntheted el, hogy vállalod-e vagy sem.

- az egyik ismerősömnél vetéléshez vezetett.

- a másiknál minden rendben volt.

Én megkérdezném a dokimat, hogy mindneképpen javasolja-e.

És mérlegeld előtte azt is, hogy ha rossz lenne az eredmény, akkor elvetetnéd-e. Mert ha nem, akkor talán nincs is értelme megcsináltatniezt a kockázatos vizsgálatot.


Persze, én könnyen beszélek. Ha nekem javasolták volna, hogy végeztessem el a vizsgálatot, nem tudom, abban a helyzetben hogyan döntöttem volna...


egy 36 hetes kismama

2009. júl. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A kombinált teszt eredményed lett rossz?

Én 19 hetesen voltam magzatvízvételen, mert az UH-on két apró eltérést találtak. Igazából a dokim se tudta megmondani, hogy kell e mennem, de azt se, hogy nem. Szóval minket a bizonytalanság vitt el, beleültették a bogarat a fülünkbe.

Még most se tudom, hogy volt e értelme.

Nekem reggel kellett bemennem a kórházba 7 órakor, 9-kor megcsinálták a mintavételt. Az egész kb. 5 percig tartott. Adnak érzéstelenítőt, aztán szúrnak. Közben a monitort nézheted, ahol látod a babót.

Akkor rajtam kívül még tízen voltak hasonló okból.

Egy óra hosszat kellett feküdnöm, majd délután 2-kor engedtek haza. Utána két hétig vigyázni kell, nem szabad emelni, vízbe ülni és házas életet élni.

Nem mondom, hogy kellemes volt, de túl lehet élni.

A kockázat nagyon kicsi, minden nappal rohamosan csökken.

Állítólag az első nap a kritikus. Én nagyon sok kismamával beszéltem és senkinek nem volt semmi problémája!

Én már voltam kontroll UH-on azóta és minden rendben.

Ne aggódj, nem lesz semmi gond!

Csak be kell tartani, amit a doki mond!

Minden jót!

20+5 kismama

2009. júl. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!