Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Iskolai orvosi vizsgálat...

Iskolai orvosi vizsgálat utánn háziorvos?

Figyelt kérdés
Szóval,iskolai orvosi vizsgálaton kérték ,hogy vegyem le az alsó nadrágomat és mutassan meg(fiú vagyok).De én nem szerettem volna ezért nem végezték el,valamint volt egy kis gerinc ferdülésem de nem lényeg mert nem komoly ,de beutaltak háziorvoshoz.Szóval két kérdésem lenne ; Ahoz hogy átengedjenek a középiskolába kötelezõ megcsinálni az intim dolgot és azéer rendeltek háziorvoshoz vagy ott csak a hátgerincemet nézik majd tovább és az intimmel nem foglalkoznak vagy elküldenrk urulógushoz ? Elõre is köszönöm.

2015. jan. 23. 20:45
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
24%

Ha kötelező lenne lányokat is néznênek és minden hol.


Csomó helyen eltekintenek tőle és nincs következménye ennek ês az orvosok vélemênye is megosztó,akik gyerek orvosok azok sem tartják helyesnek,hogy kamaszok nadrágjába kutakodjanak és megalázzák őket.


Felnőtt is megalázónak érezné ha munkahelyén ott kutakodnának és egy száll boxerba,nők bugyiba kellene bevonulnia orvos elé,utána meg semmibe álljon az orvos előtt.



Akik idáig nem vettek rajta részt és a vizsgálat részét képezte iskolájukban azoknál a kartonra csak felírták nem vett rajta részt,esetleg kapott a szülő értesítőt hogyna gyerek nem engedte ês itt vége is lett az egésznek!

2015. febr. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
24%

Szülő felelőssége meg az lenne,hogy a gyerekét ne engedje hogy megalázó helyzetbe hozzák,és akárki akármit,akárhogyan elvégezhessen a gyereken.


A felnőtt nőknêl is van aki csak női nemű orvoshoz hajlandó elmenni,aki erre szakosodott és akinél csak alul vetkőzöl le,nem meztelenül feszítesz.


Egy kis tini lánynak milyen megalázó lenne férfi orvos előtt meztelenül lennie,kicsit beterpeszteni,még női orvos előtt sem vetkőzik le szívesen!

A tni lányt sem engedik akárki kezei közé,még ha kell női orvost is keresnek!


Akkor fiúnak is kínos hogy női orvosnak mutogassa magát!

2015. febr. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nincs következménye, de már korábban megbeszéltük, hogy ez is az orvos jóindulatán múlik.

Ne kínozzuk egymást tovább!

Te a véleményedet írod le és azt, amit itt-ott hallottál/olvastál. Én viszont az erre vonatkozó szabályozásról írtam, ami egyértelmű. Sőt, a jogszabályokat, ombudsmani állásfoglalást stb. már te is olvastad korábban, ennek ellenére továbbra sem érted (vagy legalábbis úgy teszel).

2015. febr. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
24%

Az orvosok sem tartják be!

Eltekintenek tőle!

Jogi következmény eddig ennek megtagadása miatt nem volt!


Ellenzem,nem tartom elfogadhatónak hogy iskolás gyereketet bárki is meztelenül vizsgálgasson,megalázó helyzetbe hozza!

Az iskolába történő alkalmassághoz ennek semmi köze!



Régen a tüdőszürésre is azt mondtàk kötelező és csomóan nem,mentek el nem lett következménye!


Én a gyereket sem bíznám akárkire ha ilyen vizsgálatról van szó!

2015. febr. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Ez a te véleményed, amivel nem fogok vitatkozni! De ne állítsd, hogy nem kötelező, amikor pontosan tudod, hogy ez nem igaz!
2015. febr. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Én sem vitázom veled!


Gyerekorvosok sem tartják helyénvalónak!


Legközelebb mit találnak majd ki?


Kb a börtönben vizsgálódnak a gatyában,majd bevezetik a testnyílás botozást is?

2015. febr. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
24%

Kérdező!


Mi újság?

Na mi lett a vége?

2015. febr. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Szia kérdező!


Na mesélj voltál háziorvosnál?

Mi volt?

2015. márc. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!