Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ez mindenhol így megy?

Ez mindenhol így megy?

Figyelt kérdés
A sebészeten nálunk úgy van , hogy behívnak 4-5 embert az orvoshoz , az orvos szólít egy embert , egy függönyt elhúznak de mindenki hallja közvetlen , hogy az illetőnek mi a baja, mert alig pár méterre van tőle. Meg egy másik városban is úgy volt , hogy mentem mellultrahangra de mire én bementem már volt ott egy nő és csak egy függöny volt ott, és mindent halottam , hogy mi volt a baja , meg egy kicsit be is lehetett látni. Szerencsére én már az utolsó voltam és és így már nem állt ott a függöny mögött senki. Amikor voltam az orvosnál , illetve ezen a vizsgálaton még kisebb voltam , de most már engem zavarna ha 4-5 ember ott hallaná , hogy mi bajom van. Ilyenkor mondhatom az orvosnak azt , hogy küldje ki a többieket?

2015. febr. 10. 21:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Akkor kérd meg, hogy tegyen így, nem szeretnéd, hogy más is hallaná. Végül is érthető és jogos, ha mit tudom én milyen bajom lenne én se szeretném, hogy utána rajtam csámcsogjanak, én is kisvárosban élek.
2015. febr. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

majd ha nem stadionra megy a pénz meg a végkielégítésekre akkor talán megváltozik

addig ez van

magyarország rosszul teljesít

2015. febr. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 homo ludensz ***** válasza:
Voltam az egészségházban az évek során EKG-n,szív UH.-n meg rendszeresen járok laborvizsgálatra és bármennyire is leterheltek az orvosok és nincs titkolni valóm azért mégsem esne jól hogy tucatellátásban részesüljek. Volt ambuláns műtétem 2x is de akár vizsgálat akár egy beavatkozás az történjen úgy hogy a beteg kijön és a következő bemegy. Jó ez Bp. egyik külső kerülete de elvárom TB.-s ként is hogy ne úgy álljanak hozzá mint iskolaoltáskor hogy sorakozó.Sajnos a kerületünknek kórháza nincs de annak kihelyezett részlegei vannak.
2015. febr. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!