Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit kell egy pszichiáternek...

Mit kell egy pszichiáternek "sablonszövegként" mondania a pátiensnek?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok es egy ève a paranoia súlyos intőjeleit mutsttam ezért nyugtatókat kellett szednem. Minden egyes kezelésen persze miután az állapotomat kikérdezte a pszichiáter, elmondja nekem h maga egy nagyon-nagyon csinos, szép, elegáns nő. Mindig megdícséri a mosolyomat meg minden. Kérdés az h ezt kell nekem mondania h megvigasztalgasson meg persze mindent a pénzért

..



2015. ápr. 21. 22:44
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
egy pszichiáternek az a dolga, hogy önbizalmat adjon és abban, hogy azt mondja, hogy szép vagy szerintem semmi rossz nincs.
2015. ápr. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Igen de honnan tudom h most önbizalmat ad v mást akar
2015. ápr. 21. 23:11
 13/25 anonim válasza:
nem hiszem hogy ez problema lehet . De ha teged zavar akkor valts egy pszichiatert
2015. ápr. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

#11


Nem igazán. A pszichiáter nem nagyon lelkizik. Az a dolga, hogy a betegséget diagnosztizálja, és megfelelő kezelést írjon elő. Elküldhet pszichológushoz, ahol tényleg hosszas beszélgetésre van lehetőség, illetve gyógyszert ír fel. Ha nem súlyos önbizalomhiányban szenved a kérdező, indokolatlan az alakját, mosolyát, stb. dicsérgetni. Valószínűleg megkívánta a doki a friss modell husit.

2015. ápr. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Igen csak érddkelne h ez nem egy ilyen betanult sablonszöveg-e amit minden velem egykorúnak el kell h mondjon amit megtanult
2015. ápr. 21. 23:18
 16/25 anonim ***** válasza:
nem, ez nem sablonszöveg, túllépi a hatáskörét. ilyet nem mondhat.
2015. ápr. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 homo ludensz ***** válasza:
Amennyiben pénzért jársz hozzá s nem TB.-r akkor a reprezentációhoz tartozik a kedveskedés is. Igazából ha profi és gyógyítani akar akkor arra koncentrál amivel neked jobb lesz. Az hogy ő a terapeuta és te vagy a páciens ehhez a szereposztáshoz semmi köze nem lehet a nemi hovatartozásnak.
2015. ápr. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Pénzért jarok hozzá. Tehat akkor lehet h pl amit mond az nem is úgy van ahogy gondolja, es csak azèrt mondja h több legyen tőle az önbizalmam. Tehat egy csunya köver nőnek ugyanezeket elmondaná?? Mindenkohez ilyen kedvesnek kell lennie?? Vagy van olyan paciense akivel máshogy bánik???
2015. ápr. 22. 19:29
 19/25 anonim ***** válasza:

jaaj. én is járok pszichológushoz, ráadásul korombeli férfi. soha semmi utalást nem tett arra, hogy én egyébként nő vagyok.

és kedveskedni, hízelegni sohasem szokott.

mindig őszinte.

és én is fizetek, nem tb-s.

2015. ápr. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Es hogyha azt latja h nincsen elég önbizalmam vagy h nem nyílok meg előtte mert félek tőle egy kicsit:s
2015. ápr. 22. 20:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!