Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit kell egy pszichiáternek...

Mit kell egy pszichiáternek "sablonszövegként" mondania a pátiensnek?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok es egy ève a paranoia súlyos intőjeleit mutsttam ezért nyugtatókat kellett szednem. Minden egyes kezelésen persze miután az állapotomat kikérdezte a pszichiáter, elmondja nekem h maga egy nagyon-nagyon csinos, szép, elegáns nő. Mindig megdícséri a mosolyomat meg minden. Kérdés az h ezt kell nekem mondania h megvigasztalgasson meg persze mindent a pénzért

..



2015. ápr. 21. 22:44
1 2 3
 21/25 homo ludensz ***** válasza:
Annak nem az a módja hogy neked "udvarol" és te attól megnyílsz mert az egy másik irány. Akkor mondjuk elfogadod a kedvességét tehát gyakorlatilag behódolsz neki csak még kiszolgáltatóbbá teszed magad és még te fizeted hozzá a zenét.
2015. ápr. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

nem jól csinálja, amit csinál. ezt nem szakmai megfontolásból csinálja.

tehát nem tudsz kitalálni olyan indokot, ami alapján ő neked ilyeneket mondhatna.

az jó, hogy ennél tovább nem ment, de már ez is sok. ilyeneket nem mondhat.

keress másik pszichiátert.

2015. ápr. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Vagy nem is mond ilyet, csak ez a paranoiád, hogy ilyen mond...
2015. ápr. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Ha utalást tenne rá, hogy másoddiplomáját a zeneművészetin szerezte, és szívesen megtanít téged furulyázni, azonnal hagyd ott és keress másik szakembert.
2015. nov. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
kamu...
2015. nov. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!