Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Vérmérgezés, piros csik?

Vérmérgezés, piros csik?

Figyelt kérdés
Multhéten csütörtökön ha jol emlekszem beleléptem egy kagylóba a vízparton kagyló kivágta a talpam , husig nem ,csak a börömet vágta,eddig csak fájt semmi panasz nincs rá ,nem voltam vele sehol, még csak nem is fertötlenitettem, csak kimostam vizzel most viszont olvasgatok a neten és eléggé ráparáztam erre a vérmérgezésre,igy lassan egy héttel utana mar biztonsagbann vagyok??olvastam piros csikrol,hogy a sziv felé "Kuszik" ezt a lábamon is megtalálom? segitseeeg

2015. júl. 8. 00:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezt a csíkot az óvodás gyerekek ijesztgetésére találták ki, hogy ha valami sérülésük van, menjenek oda egy felnőtthöz, aki kimossa, beköti stb.

Amúgy egy marhaság, valami nyirokér kicsit begyulladt, semmi köze a vérmérgezéshez. Majd ha 40+ fokos lázad lesz, és nem bírsz lábra állni, akkor kezdj aggódni.

2015. júl. 8. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen igaza van az elsőnek.a piros csik felületes vénagyulladas.

ilyen serüleseknel a tetanusz miatt kell aggodni

vérmérgezést nem valoszinu hogy ilyenektől kapsz.

2015. júl. 8. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszöntem a segítséget! :))
2015. júl. 8. 10:17
 4/7 A kérdező kommentje:
Legkésőbb mikor jelentkeznek a tünetek? ugy ertem a balesettol szamitva hany nap mulva erezhetem magam biztonsagban , ha nincsenek tünetek?
2015. júl. 8. 10:28
 5/7 anonim ***** válasza:

a tetanuszé???

az 14-30 nap. és nem lehet gyógyitani

2015. júl. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

na most parázhatsz ezen :)


kaptál az elmúlt 10 évben tetanusz oltást? ha igen, akkor semmi gond

2015. júl. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
na jo mostmar tenyleg bevagyok szarva.. ilyenkor mi a teendo?:DD
2015. júl. 8. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!