Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Piros csík egy vérhólyagból....

Piros csík egy vérhólyagból. Lehetséges?

Figyelt kérdés

Volt egy tyukszem a labujjamon aztan veletlen belerugtam egy szekrenybe es verholyag lett belole. Ugy lattam, hogy egy piros csík indult el a verholyagbol,es megduzzadtak a nyirokcsomoim, ezért bementem a korhazba(korabban mar volt ilyen)es ott azt mondtak hogy ne aggodjak ez nem az.

De en aggodok, mert latom a pros csikot es be van dagadva a nyirokcsomom.

Van ok az aggodalomra?



2015. jan. 16. 09:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Egy vérhólyagnak a nyirokrendszeredhez semmi köze, szerintem két különböző dolgot összemosol, alaptalanul.

A piros csíkot nem értem. Nő, változik, tart valamerre? Vérmérgezéses piros csíkra gondolsz, ugye? Nos, az nyílt sebekből indul, és folyamatosan nő.

Ami veled történt, az valószínűleg csak sérülés. A vérhólyag talán kiengedte a vért a környező szövetekbe, vagy ilyesmi.

2015. jan. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Igaz, hogy nem no a csík, és igen vérmérgezésre gondoltam

Viszont azt még mindig nem értem, hogy miért van megduzzadva a nyirokcsomóm.

És köszönöm a választ!:)

2015. jan. 16. 09:52
 3/11 anonim ***** válasza:

Az egyetlen, amit tehetsz, hogy tovább figyeled. A vérmérgezés már szemmel látható, és egyértelmű lenne. Melyik nyirokcsomód van bedagadva? Melyik testrészen van ez egyáltalán?


Első voltam.

2015. jan. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Azért van bedagadva, mert állandóan piszkálod. Meg mindig azon agyalsz, hogy biztos beteg vagy. Önszuggeszcióról hallottál már? Hagyd békén pár napig, és láss csodát, magától elmúlik.

Szimplán csak hipochonder vagy.

2015. jan. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A nagylabujjamon van a holyag es az agyeki nyirokcsomom van megdagadva
2015. jan. 16. 10:07
 6/11 anonim ***** válasza:
Én azt se tudom, hol vannak az ágyéki nyirokcsomóim. Szerintem ne foglalkozz ezzel. A kórházban is tudták, hogy a kettő nem függ össze. Túlliheged az egészet. A nyirokcsomók néha látható ok nélkül is megdagadnak, pl tisztítási folyamatot végeznek a testedben, vagy ilyenek. Ha sokat pörögsz rajta, más tüneteket is elő tudsz idézni magadon. Úgyhogy inkább kösd le magad mással, mert pokol tud lenni, mikor az ember ilyenbe belelovalja magát.
2015. jan. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

Vegul elmentem orvoshoz aki elkuldott a sebeszetre es levagtak a holyagot a labamrol!

Viszont a piros csik meg mindig latszodik,bar nem halad sehova.

Es kicsit furcsallom, hogy nem irtak fel gyogyszert.

2015. jan. 16. 14:33
 8/11 A kérdező kommentje:
Es tetanuszt sem kaptam
2015. jan. 16. 14:36
 9/11 anonim ***** válasza:

Bíz az orvosodban, ha már többnél is jártál annyian csak nem tévednek. Ha pedig tetanuszod lenne és azért indult volna a csík akkor 2 és fél/3 nap alatt eljutott volna a szívedhez a tested bármely pontjáról(láttam már, saját szememmel), tehát ne kattogj ezen mert csak magadnak okozol "beképzelt" tüneteket.

Amúgy hány napja vetted észre azt a "csíkot"?

2015. jan. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tetanuszt nyílt sebre kapsz, hiszen akkor kerül bele olyan szennyeződés a véredbe, ami elfertőzheti a sebet. Belső, nem nyílt sérülésre miért adnának? Nézz már utána ezeknek, mert nem elég, hogy hipochonder vagy, még nem is értesz ezekhez, ez a legrosszabb kombináció, ami létezik. Ki fogod csinálni magad.
2015. jan. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!