Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Volt már olyan, hogy elindult...

Volt már olyan, hogy elindult a "piros csík"? (vérmérgezés)

Figyelt kérdés
Mennyire volt feltűnő? És volt valami más tüneted is hozzá?

2013. júl. 10. 12:50
 1/5 anonim válasza:
Nekem kiskoromban megcsípte egy pók a vállam,rettenetesen viszketett,pár óra múlva már kb 10 centis csík volt,teljesen feltűnő volt..
2013. júl. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és be is lázasodtál?
2013. júl. 10. 13:11
 3/5 anonim válasza:
nekem már többször volt ilyen de tudtommal én még nem lázasodtam be tőle
2013. júl. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem kiskoromban megrepedt a csuklóm, és mivel nem volt semmi elváltozás, nem mentünk kórházba, azt hittük csak meghúzódott meg mivel megütöttem, ezért fáj. Borogattuk, aztán kb 1 nap múlva elindult a piros csík és elkezdett dagadni, de nem is értem hogy miért volt a csík.. Egy csontrepedésnél?! Úgyhogy lehet én vagyok a tudatlan, de a mai napig nem értem mi volt az. Akkor bementünk a kórházba megröntgeneztek és begipszeltek, de csak ennyire emlékszem, hogy a piros csíkkal mi lett, arra nem. Amúgy elég feltűnő volt, kb 5 cm-es volt, más tünet a csontrepedés volt hozzá, de rosszul nem voltam vagy ilyesmi.
2013. júl. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4-es! a csonthártya sérülése miatt a bejutott akár minimális szennyeződések okozták nálad a bajt...
2013. júl. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!