Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ezek szerint a gyerek orvosom...

Ezek szerint a gyerek orvosom eddig ''rosszul" vizsgált?

Figyelt kérdés

Azt olvastam, hogy le kell vetkoztetni a gyereket, engem eddig soha nem vetkoztetett le teljesen ( vagyhat amire emlékszem :DD, kiskoromban biztos levett rólam mindent anya)


Ez igaz, hogy le kell(ene) teljesen vetkoztetni a gyereket a vizsgálathoz?


Es teljesen meztelenül kellene állnia a gyereknek az orvos ( es akar a szülő) elott több percig?


Mi értelme van, hogy teljesen levetkoztetik a gyereket?



2015. okt. 18. 19:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Fél perc vagy sem,kamasz gyerek nem akarja hogy a szülője lássa miközben a nemiszervêt megnézik,nem akarja a nemiszervêt a szülő előtt megmutatni.Nem szeretne a szülő előtt meztelen lenni,ez igen is megalázó lenne,nem ovisról,hanem kamaszról van szó.Ezt el lehet kerülni,meg lehet oldani,ha megakarják.Figyelmességgel,kis kreativítással megoldható bármi.


De mondom az én orvosaimnál ilyen sosem fordult elő.Nem is tartanám normálisnak.

2015. okt. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Te magad írtad kisgyereknêl fontos lehet,kamasznál már nem.Mi iskolás,kis,nagy kamaszokról írunk.
2015. okt. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!