Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Attól hogy betöltöttem a...

Attól hogy betöltöttem a 18-at még járhatok egy darabig a gyerekorvoshoz?

Figyelt kérdés
2010. márc. 19. 12:55
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
0%
Az utolsónak nem tudom,de nálunk is simán átengedtek a felnőtt dokihoz,végre egy talpra esett,aki megoldja egyedül a dokihoz járást,sok ellenpéldát láttam erre amikor dokihoz mentem.
2010. ápr. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Még mehetsz,én nem tudom,hogy törvény előírja-e vagy nem,de a nővérem az már felnőtt orvoshoz jár és én is pár év múlva át akarok jelentkezni.
2010. ápr. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

egy szóval se mondtam h anyukám kísérget és azt sem hogy lány vagyok...

Köszönöm a >válaszokat<

2010. ápr. 9. 22:17
 14/22 anonim ***** válasza:
Mehetsz még 1 évig,de szerintem amin itt majdnem összekaptatok az igazából doki függő,engem a dokim csak 18 évemet betöltöttem akkor enged felnőtt orvoshoz,de a barátoméknél simán lehet menni.
2010. ápr. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
1 évig igen,de szerintem azért is kérdezték mért nem jelentkeztél át már,mert olyan a kérdésed,mintha nem is akarnál egyenlőre menni,a kísérgetés meg nem függ a nemtől,az unokaöccsém fiú és még mindig 17 évesen kisérgetik de mindenhová,szóval elég gáz.De tényleg szerintem is doki függő,hogy átmehet-e már az ember.
2010. ápr. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
hát különösebben nem izgat a kérdés csak ha nem muszáj akkor még nem megyek át másikhoz,elég gyarló felnőtt orvosok vannak itt.
2010. ápr. 11. 16:43
 17/22 anonim ***** válasza:

Á,értem szóval nem is akarsz átmenni,de nem ciki a sok gyerek között ücsörögni,nem bántásból íróm,én például azért mentem át,meg itt már írta valaki,hogy náluk sem volt külön vizsgáló rész,nálunk is ez volt,és azért eléggé zavart,hogy az úgy mond adminisztrátor is lát ilyenkor,szóval azért ciki egy száll ciciben egy másik személy előtt állni,meg volt olyan is még 12 éves koromban is hogy 2-ével hivták be az embereket és nem érdekel hogy a másiknak is lánya van,én nem akartam úgy levenni a főlsőm hogy közben egy másik anya,vagy apa ott áll és lát,mert ilyen is volt,szóltam is és amint tehettem átmentem,ebből már többen is próblémáztak,meg azért ha fiú lennék az is ciki lenne,hogy nálunk a here vizsgálatott is ők csinálják és orvoson kívül még egy nő,ott legyen,az gáz.


De ez egyéni,gondolom nálatok nem így van.

De nálunk tényleg még a szülők is sokszor súros szemmel néztek meg kérdezték is mért járok még ide pedig 16 voltam még.

2010. ápr. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Látom már írták,hogy még 1 évig maradhatsz,nem bátnásból írták a véleményüket,valószínűleg ezt tapasztalták.Minden jót és remélem találsz majd később normális felnőtt dokit is.
2010. ápr. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek.

Hát azért nem akarok átmenni mert ez így még jó nekem,inkább csak idegesítő mikor a sok kis gyerek ott nyerít meg leköhög,de azért látok néha korosztályom belieket is.Az ellátással nincs gond,egyszerre egy beteg megy be,más nem mászkál be.Az aszisztense nem zavar,cicim nincs:D Ilyen herevizsgálat félén meg 1x voltam de nem háziorvosomnál :D És a jövőben se hozzá mennék ezzel :D

2010. ápr. 12. 15:07
 20/22 anonim ***** válasza:

De jó neked,tudom hogy srác vagy,mert írtad,én vagyok a csaj,akit az asszisztens zavar ha épp vizsgálnak,nézd ha neked ott jó maradj,én csak a kellemetlenség miatt mentem át.Nálunk sajna az sulis vizsgálatok is itt zajlottak,szóval ciki volt a másik nemnek is.


Ha normális lett volna a doki talán én is maradtam volna még egy ideig.

2010. ápr. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!