Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Magángégészet? Magán mandulamű...

Magángégészet? Magán mandulaműtét?

Figyelt kérdés
Tudtok ajánlani magángégészt, aki vállal mandulaműtétet? Weboldal? Árak? Köszi!

2016. febr. 10. 07:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Én mindig magángégészetre megyek ha baj van a torkommal,manduláimmal,mivel a garatreflexem az átlagosnál is erősebb és az SZTK-ban mindig megöklendeztettek vagy meg sem tudtak vizsgálni.A magánorvosnál se kellemes,de azért elviselhetőbb.A neten van sok orvos,keresgélj.Én már többnél is voltam.A vizsgálat ára 8-10 ezer körül van.

Mandulaműtétre biztos,hogy kórházba kell menni!

2016. febr. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Néhány Budapesti magángégészeti rendelő:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2016. febr. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én az Ezüstfény Klinikán voltam, nagyon jó tapasztalataim vannak :) mandulaműtétre a Péterfy kórházba irányítottak, tehát nem kellett százezreket fizetni vagy ilyesmi. Nagyon meg voltam elégedve az ottani ellátással is.
2016. márc. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!