Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mandulaműtét utáni problémák,...

MAteeeee kérdése:

Mandulaműtét utáni problémák, étrend?

Figyelt kérdés
Mandulaműtét után az 5. napon járok helyi érzételenítéssel vették ki .10 perces beavatkozás volt. Elso két nap nem is kértem fajdalomcsillapitot mivel nem nagyon éreztem nyelési nehézséget és fájdalmat .3. nap hazaengedtek es egyszeruen megakarok szűnni olyan fájdalmaim vannak igy az 5. napon azt hittem elajulok . Meddig tarthat ez még? és miket célszerű enni? Mert sajnos nem nagyon mondtak semmit.

2016. márc. 5. 23:09
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
ma köhögtem és egy varratot felköhögtem és tisztalepedék a nyelvem és érzem hogy a seb esik le mert egy sebet is felköhögtem ma:S ne mtudom még mennyi van hátra de már ma belefejeltem a székbe idegességből és felrepedt a homlokom:D
2016. márc. 6. 23:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!