Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha maganrendelesre megyek...

Ladislaus433 kérdése:

Ha maganrendelesre megyek miert kell taj szam?

Figyelt kérdés
nem azert magan mert nem allami? 10e ft egy vizit es nem ertem miert kell a taj szam? visszaelhetnek vele?

2016. ápr. 12. 09:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Gyógyszer felírásához kell.
2016. ápr. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen, visszaélhetnek vele.

Tőlem is elkérték, sajnos odaadtam, majd az ügyfélkapumon megláttam, hogy szerintük egy csomó alkalommal voltam náluk és egy halom vizsgálatot megcsináltak, amikor ez egyáltalán nem volt igaz.

Amikor fogászatra is mentem magánrendelőbe, ott is ez történt. Egyszer voltam X szolgáltatónál, majd az ügyfélkapumon 6 alkalmas kezelést számoltak el.

Azóta, magánrendelésen, ha kérik a TAJ-t, egyszerűen nem adom oda vagy a tájékoztató lapon kihúzom ezt a sort és így adom le a lapomat a dokinak.

Ha meg gyógyszert akarnak írni, akkor vagy én írom be a TAJ-számomat a receptre vagy leíratom a gyógyszer nevét és a háziorvosom felírja.

2016. ápr. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!